Tak mieszkają Meghan Markle i książę Harry. Ich willa warta jest fortunę!

Meghan Markle i książę Harry ponad trzy lata temu zdecydowali się opuścić królewski dwór i zamieszkać w Montecito w Kalifornii. Media donoszą, że para ma do dyspozycji luksusową rezydencję, wartą kilkanaście milionów dolarów. Opis posiadłości robi wrażenie!

Meghan Markle i książę Harry: Historia miłości

Książę Harry i Meghan Markle poznali się w 2016 roku na randce w ciemno zorganizowanej przez przyjaciół. Między parą od razu zaiskrzyło, dlatego też spotkali się ponownie już kolejnego dnia. Miesiąc później natomiast wyjechali razem do Afryki, gdzie Harry pracował jako wolontariusz w jednej z organizacji humanitarnych. 

"Udało mi się ją przekonać, by dołączyła do mnie w Botswanie. Biwakowaliśmy pod gwiazdami, spędziliśmy czas sam na sam." - wspominał potem w wywiadach.

Jako para pierwszy raz pokazali się publicznie 25 września 2017 roku podczas meczu tenisowego w Toronto. Zaledwie dwa dni później ogłosili zaręczyny, a 19 maja 2018 roku odbył się ich ślub. Markle i książę Harry pobrali się w kaplicy świętego Jerzego w Windsorze w obecności 600 zaproszonych gości, wśród których nie brakowało światowych gwiazd. Na weselu pary zjawili się m.in. Clooneyowie, Beckhamowie, Elton John, czy Oprah Winfrey.

Reklama

Rok po ślubie pary na świat przyszedł ich syn Archie Mountbatten Windsor. Osiem miesięcy później natomiast małżonkowie ogłosili, że rezygnują z królewskich obowiązków i na stałe przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych. W Ameryce przyszło na świat ich drugie dziecko - córka Lilibet Diana Mountbatten Windsor.

Meghan Markle i książę Harry mieszkają w willi wartej miliony

Małżonkowie wraz z dziećmi mieszkają w Montecito w Kalifornii. Rodzina zajmuje rezydencję, składającą się m.in. z 9 sypialni i 16 łazienek. Willa położona jest na ogromnej działce, na której znajduje się również ogród różany i basen. Co ciekawe, para hoduje także zwierzęta, m.in. kury. Jak podaje portal GK24.pl, posiadłość księcia i jego żony warta jest 14 650 000 dolarów. 

Para bardzo rzadko chwali się wnętrzami swojej posiadłości. Poniżej kilka z nielicznych materiałów.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry i Meghan Markle
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy