Tak mieszkają Marcelina Ziętek i Piotr Żyła. Jest luksusowo i nowocześnie

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła od kilku lat tworzą udany związek. Choć zazwyczaj stronią od uwagi mediów, od czasu do czasu w sieci pojawiają się wycinki z ich codziennego życia. Para mieszka razem w nowym domu skoczka i zdecydowanie dobrze się tam czuje. Poniżej kilka zdjęć z ich górskiej rezydencji!

Piotr Żyła w przeszłości związany był z Justyną Żyłą, z którą doczekał się dwójki dzieci: syna Jakuba i córki Karoliny. Ich małżeństwo zakończyło się głośnym, medialnym rozwodem. Jakiś czas później zaczęły pojawiać się pierwsze doniesienia o nowym związku utytułowanego skoczka narciarskiego. Plotki o tym, że związał się z Marceliną Ziętek, sportowiec potwierdził dopiero po roku konsekwentnego milczenia - w czerwcu 2021 roku. 

Po rozwodzie Piotr Żyła szybko wyprowadził się z Wisły i razem z nową partnerką postanowił wybudować dom w rodzinnym Ustroniu. Kiedy prace dobiegły końca, para zaczęła zamieszczać w internecie zdjęcia ze swojej nowej posiadłości. Styl, w jakim urządzili swój dom z pewnością spodoba się fanom nowoczesnych rozwiązań.

Reklama

Luksusowa rezydencja w górach

Mimo że Piotr Żyła większość czasu w roku spędza poza domem, bardzo starał się, by nowe gniazdko sprostało wszystkim jego i jego partnerki wymaganiom. Skoczek postawił na minimalizm i sporą monotonię jeśli chodzi o kolorystykę. W domu pary króluje biel i szarości, które doskonale kontrastują z drewnianymi podłogami. 

Centralnym punktem ich posiadłości jest salon z klimatycznym kominkiem oraz pokaźnych rozmiarów telewizorem. Wnętrze jest niezwykle jasne i przestronne, i wprost zaprasza do wypoczynku. Zakochani mają także do dyspozycji taras z widokiem na piękną okolicę i ogród, w którym znalazło się miejsce na basen

Poniżej kilka zdjęć i relacji!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Ziętek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy