Reklama

Tak mieszka Marta Chodorowska. Jej kuchnia zachwyca

Marta Chodorowska, czyli niezapomniana Klaudia Kozioł z "Rancza", ostatnio zdecydowanie nie może narzekać na brak pracy i kolejnych propozycji zawodowych. Dobrze układa się także w jej życiu prywatnym - jest mamą i żoną. Choć gwiazda stara się skrupulatnie chronić swoich najbliższych i nie publikuje ich wizerunków w mediach, od czasu do czasu zaprasza jednak fanów do... swojego mieszkania. Aktorka jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często dzieli się z fanami swoją codziennością. Z jej relacji wynika m.in., że bardzo lubi spędzać czas w kuchni. Jakie jest mieszkanie Marty Chodorowskiej? Na pewno bardzo klimatyczne!

Marta Chodorowska: Popularność

Marta Chodorowska urodziła się 1 listopada 1981 roku. W 2005 roku ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Na dużym ekranie zadebiutowała dwa lata wcześniej rolą tytułową w filmie "Powiedz to, Gabi". Aktorka ma na swoim koncie udział w wielu popularnych serialach. Zaczynała od epizodów, później trafiła się jej większa rola w "Klinice samotnych serc", jednak dla telewizji odkryło ją "Ranczo". W serialu grała przez blisko 10 lat, nieustannie dostarczając widzom powodów do śmiechu, jak i wzruszenia. Jej bohaterka była bowiem niezwykle charyzmatyczna i stanowiła dla Chodorowskiej spore wyzwanie aktorskie. 

Reklama

Rola w hitowej produkcji TVP wcale nie zatrzasnęła aktorce drzwi do kariery. Zarówno w trakcie emisji serialu, jak i po jej zakończeniu mogliśmy oglądać ją na ekranach. Wystąpiła m.in. w "Sprawiedliwych", "Barwach szczęścia", "Pierwszej miłości" czy "Koronie królów". Marta Chodorowska gra również w teatrze. Współpracowała z teatrami warszawskimi m.in. Narodowym, Starą ProchOFFnią, Studiem Teatralnym KOŁO, Syreną, Kamienicą oraz z Lubuskim Teatrem w Zielonej Górze i Teatrem im. Słowackiego w Krakowie.

Niedawno natomiast dołączyła do serialu "M jak miłość", gdzie wciela się w prawniczkę Julię - kobietę, która z dnia na dzień zniszczyła idealnie poukładane życie Budzyńskich.

Marta Chodorowska: Życie prywatne

Marta Chodorowska nie lubi dzielić się informacjami o swoim życiu prywatnym. Stroni od imprez i blasku fleszy. W 2014 r. urodziła syna Władysława, a niedługo później zmieniła stan cywilny. W ceremonii ślubnej udział wzięli wyłącznie najbliżsi krewni, którzy podobno zostali poinformowani o szczegółach w ostatniej chwili. Dalsi znajomi pary dowiedzieli się o ślubie dopiero po fakcie. Do tej pory nie wiadomo, jak nazywa się mąż aktorki! Swojego lubego pokazała dopiero pod koniec 2019 roku na premierze spektaklu. Mężczyzna jest właścicielem jednej z warszawskich agencji reklamowych. 

Jak mieszka Marta Chodorowska?

Aktorka wraz z rodziną mieszka w Warszawie. Gwiazda może pochwalić się bardzo przytulnym i gustownie urządzonym mieszkaniem. Z jej relacji wynika, że uwielbia spędzać czas w salonie, który od czasu do czasu zamienia się jej studio do nagrań oraz w kuchni. Na Instagramie lubianej aktorki często pojawiają się migawki obrazujące to, jak spędza czas w domowym zaciszu. Ze zdjęć i filmików Marty Chodorowskiej wynika, że doskonale odnajduje się również jako... kucharka.

Mieszkanie gwiazdy "Rancza" jest dość przestronne. Aktorka zdecydowała się na połączenie jasnych ścian i podłóg z kolorowymi dodatkami. W jej gniazdku można znaleźć wiele ciekawych bibelotów, które nadają wnętrzom niepowtarzalnego charakteru. Gwiazda jest także miłośniczką roślin, czego wyrazem jest jej wspaniały balkon, na którym aż roi się od zieleni.

Poniżej kilka zdjęć z mieszkania aktorki. Podoba wam się styl, w jakim urządziła wnętrza?


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy