Tak mieszka Dorota Szelągowska. Gwiazda TVN zrezygnowała z luksusu!

Dorota Szelągowska jest jedną z największych gwiazd TVN. Od lat prowadzi program, w którym dokonuje metamorfoz mieszkań i domów. Niedawno pochwaliła się na Instagramie swoim nowym gniazdkiem. Okazuje się, że projektantka wnętrz jakiś czas temu zamieniła swoje ogromne mieszkanie na dużo mniejsze i skromniejsze. Jak wyznała - była zmęczona... luksusem.

Dorota Szelągowska: Popularność

Dorota Szelągowska urodziła się w 1980 roku w Libii. Jest córką pisarki Katarzyny Grocholi, jednak nie zdecydowała się iść w jej ślady. Studiowała dziennikarstwo i stosowane nauki społeczne, jednak żadnego kierunku nie ukończyła. Zrobiła za to kurs projektowania wnętrz i to głównie z tą specjalizacją postanowiła związać swoją przyszłość. 

Już jako nastolatka doskonale czuła się przed kamerą. W 1998 roku została prowadzącą programu emitowanego w TVP 1 - "Rower Błażeja". W kolejnych latach była felietonistką magazynów "Malemen", "Pani", "Olivia" i "Polska The Times". Współpracowała także przy takich programach, jak: "Taniec z gwiazdami", "Dzień dobry TVN", czy "Pytanie na śniadanie". Od 2014 roku natomiast prowadzi programy o tematyce wnętrzarskiej. Była gospodynią takich formatów, jak: "Dorota Was urządzi", "Polowanie na kuchnie", "Weekendowe metamorfozy Doroty". Wielkim telewizyjnym hitem okazał się program "Totalne remonty Szelągowskiej", w którym od kilku lat odmienia wnętrza domów i mieszkań, zachwycając kreatywnością i niezwykłym wyczuciem.

Reklama

Popularność programów dziennikarki przełożyła się także na ogromne zasięgi w mediach społecznościowych. Prezenterkę śledzi na Instagramie blisko 900 tysięcy osób! Szelągowska chętnie dzieli się z fanami efektami swojej pracy, a od czasu do czasu przemyca treści ze swojego życia prywatnego. Okazuje się, że jakiś czas temu przeprowadziła się do nowego mieszkania.

Dorota Szelągowska pokazała nowe mieszkanie

Gwiazda TVN otwarcie przyznaje, że przeprowadzki to jeden z jej największych nałogów. Ostatnio kolejny raz zmieniła adres zamieszkania, tym razem decydując się na dużo mniejsze lokum. Dziennikarka wyznała, że poprzednie mieszkanie ją przytłaczało, bo było za duże i zbyt... luksusowe.

Oto kilka zdjęć:

Teraz jednak przyszedł czas na zmiany. 

- Uwielbiam się przeprowadzać - to mój drugi nałóg po paleniu. Ale tym razem poczułam jeszcze, że chcę mniej i prawdziwiej. Wiem, że to brzmi pretensjonalnie, ale nic nie poradzę. Moje poprzednie mieszkanie było za duże i za luksusowe. To, w którym mieszkam teraz, dużo bardziej do mnie pasuje. Czuję się jak w domu. Po prostu. Skrzypi podłoga, są krzywe ściany i stara klatka schodowa - napisała na Instagramie.

Gwiazda wspomniała również, że jej nowe gniazdko jest już niemal w pełni urządzone. Dziennikarka zdążyła się już nawet pochwalić przytulnym salonem. W pomieszczeniu bardzo dużo miejsca przeznaczono na... książki. Opasłe tomy wypełniają wnętrza drewnianej witryny i zajmują dwa z trzech drewnianych stolików. Salon to ewidentnie idealne miejsce na wypoczynek. Służą do tego wygodne beżowe kanapy udekorowane poduszkami i puchatymi kocami. Klimat dopełniają świecie i mała biała lampka. Projektantka nie zapomniała także o zielonych dodatkach. Rośliny idealnie komponują się z szarymi zasłonami i beżowym dywanem. 

Podoba wam się nowe mieszkanie gwiazdy?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy