Tak mieszka Anna Dereszowska. Gwiazda urządzała dom na oczach widzów!

Anna Dereszowska to popularna aktorka telewizyjna i filmowa, którą możemy oglądać obecnie m.in. w serialu TVN – „Tajemnica zawodowa”. Gwiazda zdecydowanie dużo czasu poświęca na aktywność w mediach społecznościowych, gdzie chętnie publikuje zdjęcia, relacjonując swoją codzienność. Na Instagram aktorki trafiają fotografie nawiązujące zarówno do jej projektów zawodowych, jak i życia prywatnego. Ostatnio na profilu gwiazdy królują zdjęcia jej nowego domu na Mazurach, którego budowę i urządzanie można było śledzić na bieżąco w programie „Budując marzenia”. Jak wygląda posiadłość aktorki?

Anna Dereszowska: Popularność

Dereszowska urodziła się w Mikołowie. W 2003 roku ukończyła studia na Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie i od tego czasu regularnie możemy ją oglądać zarówno na małym, jak i dużym ekranie.

Popularność przyniosły jej przede wszystkim seriale telewizyjne: "Złotopolscy", "Glina", "Tango z aniołem", "Klub szalonych dziewic" czy "Prawo Agaty".

Ostatnio widzowie mogli ją oglądać w "Tajemnicy zawodowej" oraz w hicie Netfliksa "Rojst’97".

Życie prywatne

Aktorka ma za sobą kilka związków. Przez 6 lat była związana z aktorem Piotrem Grabowskim, z którym ma córkę Lenę. I choć ich relacja nie przetrwała próby czasu, aktorce udało się ułożyć życie prywatne. Obecnie jej partnerem jest fotograf Daniel Duniak, a gwiazda nie ukrywa, że doskonale się ze sobą dogadują. W 2015 roku para powitała na świecie syna - Maksymiliana, niedawno po raz kolejny zostali rodzicami.

Reklama

Ostatnie miesiące były dla aktorki ważne z jeszcze jednego względu. Dereszowska wraz z rodziną przeprowadziła się bowiem do nowego domu na Mazurach, który budowała i urządzała na oczach widzów.

Anna Dereszowska: Nowy dom na Mazurach

Nowy dom aktorki znajduje się na Mazurach, a jego budowa została połączona z programem TVN "Budując marzenia". Program można było oglądać na antenach TVN i TVN Style, na których zadebiutował w maju.

Widzowie mogli zobaczyć niemal każdy etap tworzenia przestrzeni, poznać lokalne zwyczaje, a także samą parę, która podjęła decyzję o zmianie swojego życia i opuszczeniu Warszawy, na rzecz pełnych uroku Mazur.

Ostatnio na Instagramie gwiazdy pojawiły się zdjęcia z nowej posiadłości, co oznacza, że osiągnęła cel i wraz z rodziną wprowadziła się do wymarzonego gniazdka!

Jak mieszka Anna Dereszowska?

W nowym domu aktorki dominują ciepłe barwy. Całość urządzona jest w beżach, szarościach i brązach. Wnętrza udekorowano wieloma gustownymi, geometrycznymi dodatkami. W gniazdku Dereszowskiej można zachwycić się stożkowymi lampami z jadalni, czy kulistymi ozdobami i donicami.

Salon gwiazdy podzielony jest na kilka stref. Jest część poświęcona na jadalnię, przestrzeń wypoczynkowa z kominkiem i wygodną sofą, a także bardzo minimalistyczna i surowa kuchnia.

Dereszowska postawiła na meble i dodatki z naturalnych materiałów. Przytulny charakter wnętrz podkreślają delikatne, kremowe zasłony.

Ostatnio na Instagramie aktorki pojawiło się zdjęcie, w którym zaprezentowała widok ze swojego mazurskiego domu. Szczególną uwagę na fotografii przykuwają ogromne okna, dzięki którym może podziwiać piękno, okalającej dom, przyrody.

Duże wrażenie na internautach zrobiła również łazienka aktorki. Wnętrze zostało bowiem urządzone w bardzo minimalistycznym stylu i doskonale komponuje się z klimatem pozostałych pomieszczeń. Fanów gwiazdy zachwyciła przede wszystkim designerska wanna.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Anna Dereszowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy