Sylwestrowa Moc Przebojów 2021: Paweł Domagała nie zarobi ani złotówki!

Honoraria gwiazd za występy w czasie sylwestrowych imprez nie są podawane do publicznej wiadomości, jednak nie jest tajemnicą, że są to spore sumy. Jak się okazuje,Paweł Domagała, który pojawi się podczas Sylwestra Marzeń Polsatu na Stadionie Śląskim, postanowił przekazać całe wynagrodzenie, które otrzyma za ten wieczór, na leczenie małej dziewczynki.

Paweł Domagała zrzekł się pieniędzy! Komu je przekaże?

- Cały swój dochód z sylwestrowego koncertu przeznaczam na pomoc małej Ariance - powiedział dziennikarzowi "Wydarzeń" Domagała!

Więcej szczegółów ujawnił w nagraniu, które opublikował na Facebooku. "Mam nadzieję, że uda się nam wspólnie zrobić taki cud, by zebrać te pieniądze do końca roku, żeby Arianka miała szansę żyć".

Arianka to 11-miesięczna sąsiadka piosenkarza. W połowie listopada lekarze zdiagnozowali u niej złośliwego guza mózgu. Zdrowie i życie dziecka może uratować tylko bardzo drogie leczenie w Stanach Zjednoczonych, które musi się rozpocząć w najbliższych dniach. Zbiórka pieniędzy kończy się o północy 31 grudnia 2021 roku. Jak dotąd udało się zebrać nieco ponad połowę z potrzebnych na leczenie onkologiczne dziewczynki 9 milionów złotych.

Reklama

Jak ujawniła stacja Polsat, podczas sylwestrowego koncertu Domagała zaśpiewa dwa swoje największe hity: "Wystarczę ja" i "Weź nie pytaj".

Kto wystąpi podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu?

Stacje telewizyjne co roku walczą o wysoką oglądalność w czasie

sylwestrowych nocy, organizując dla swoich widzów koncerty, na które

zapraszają największe polskie i zagraniczne gwiazdy. Nie inaczej jest w

tym roku.

W Chorzowie na Stadionie Śląskim imprezę "Sylwestrowa Moc

Przebojów, czyli Sylwester Marzeń" organizuje Telewizja Polsat. Widzowie będą mogli cieszyć się występami Dody, Bajmu, Cleo, Dawida

Kwiatkowskiego, Michała Szpaka, Pawła Domagały, a wśród zagranicznych

wykonawców pojawią się Danzel, Liz Mitchell i Dr Alban.

swiatseriali/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Paweł Domagała

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy