Reklama

Sydney Sweeney w miniaturowym bikini. Niewiele zakrywa

Sydney Sweeney podzieliła się gorącymi zdjęciami prosto z rajskiej plaży. Aktorka "wskoczyła" w dwuczęściowy strój kąpielowy i odważnie stanęła przed aparatem. Wakacyjne kadry spotkały się ze sporą aprobatą ze strony fanów.

Sydney Sweeney - kariera

24-letnia Sydney Sweeney podbija serca widzów z całego świata. Aktorka w ostatnich latach pojawiła się na ekranie w tak znanych i cenionych produkcjach, jak "Opowieść podręcznej", "Pewnego razu... w Hollywood", "Ostre przedmioty", "Tajemnice Silver Lake", "Biały lotos" czy nagrodzona trzema Emmy "Euforia".

Sydney Sweeney aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie publikuje rozmaite fotografie obrazujące jej codzienność. Ich przeważająca ilość skupia się jednak na materiałach z zakresu życia zawodowego celebrytki. Zarówno kulisy, jak i efekty projektów udostępniane są w jej internetowym albumie regularnie.

Reklama

Publikacje przyciągają spore grono fanów. To na samym Instagramie liczy już 13,5 mln obserwatorów. Aktorka od czasu do czasu próbuje swoich sił w modelingu. Okładki magazynów modowych ze Sweeney podbijają serca czytelników.

Sydney Sweeney w seksownym bikini

Nagrodzona Złotym Popcornem MTV w kategorii "Najlepsza scena walki" aktorka nie zapomina także o odpoczynku od blasku fleszy, świateł reflektorów i kamer. Chwile spędzone w gronie najbliższych - rodziny oraz przyjaciół - chętnie relacjonuje w sieci. Czas na plaży, relaks w otoczeniu egzotycznej przyrody, podróże, a także ujęcia wykonane w domowym zaciszu - przyciągają wzrok internetowej publiczności.

Teraz artystka zapozowała na tle zachodzącego słońca i delikatnych fal. Po raz kolejny oczarowała fanów. W dwuczęściowym stroju kąpielowym i z rozwianymi włosami - zachwyca! W sekcji komentarzy sypią się komplementy. Internauci nie szczędzą słów uznania. Zdjęcia zostały zrobione przez fotografkę - Amber Asaly.

Autor: Małgorzata Durmaj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL