"Ślub od pierwszego wejrzenia": Marta pokazała, ile schudła! Zdjęcia w bikini wywołały poruszenie

Marta Milkiewicz przeszła niemałą przemianę i zrzuciła sporo kilogramów! Trener personalny uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalił się w sieci efektami metamorfozy swojej podopiecznej. Na Instagramie pojawiły się zdjęcia "przed" i "po". Publikacja podzieliła internautów.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Marta Milkiewicz

Marta Milkiewicz w wieku 38 lat zgłosiła się do eksperymentu "Ślub od pierwszego wejrzenia"Uczestniczka wzięła udział w 8. edycji programu, którą mogliśmy oglądać jesienią 2022 roku, a eksperci połączyli ją z 37-letnim Patrykiem ze Słubic. Choć początkowo wiele osób kibicowało tej parze, a w finałowym odcinku małżeństwo zadeklarowało, że chce kontynuować znajomość, to później czas zweryfikował ich relację. Ta historia nie skończyła się happy-endem. Niedługo po wyjeździe kamer ich drogi się rozeszły. Problemem była nie tylko dzieląca ich odległość, ale również inne nieporozumienia. Ostatecznie uczestnicy postanowili wziąć rozwód. 

Reklama

W czasie emisji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Marta chętnie publikowała relacje z codzienności na Instagramie. Widzowie z zaciekawieniem śledzili jej poczynania nie tylko w telewizji, ale również w sieci. 38-latka zaczęła trenować i zmieniła dietę. Efekty jej metamorfozy robią wrażenie! Choć zdania internautów w komentarzach są - jak zwykle - podzielone.

Marta Milkiewicz pokazała efekty metamorfozy. Ile schudła?

Marta Milkiewicz przez ostatnie miesiące przeszła sporą przemianę, a w jej życiu zaszło wiele zmian. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" chętnie udostępniała na Instagramie ujęcia z treningów czy przyrządzania dietetycznych dań. Przez wiele tygodni była niezwykle konsekwentna, a efekty widać gołym okiem! Na profilu jej trenera personalnego - Kamila Grochalskiego - pojawiły się jej zdjęcia. Jedno "przed", a drugie "po" metamorfozie. Rezultaty robią wrażenie, choć zdania internautów są podzielone. Jedni gratulują wytrwałości, a inni uważają, że 38-latka prezentowała się lepiej przed dietą: 

Trener Marty zdradził, że współpracował z nią od września. Od tego czasu uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zrzuciła 7 kilogramów. Z pasa ubyło jej 11 cm, a z ud 6 cm.


RMF
Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy