Sasha Strunin: Wokalistka pokazała partnera! To gwiazdor "M jak miłość"

Sasha Strunin przed laty robiła w Polsce oszałamiającą karierę. Największą rozpoznawalność przyniósł jej występ na Eurowizji w Helsinkach w 2007 roku. I choć kariera piosenkarki w ostatnich latach nieco przygasła, gwiazda jest wciąż aktywna zawodowo. Sporo dzieje się także w jej życiu prywatnym. Okazuje się, że Strunin jest szczęśliwie zakochana, a jej to, znany z "M jak miłość", Piotr Bajtlik.

Sasha Strunin i Piotr Bajtlik są razem

Sasha Strunin to wokalistka rosyjskiego pochodzenia, której największą popularność przyniosły występy z zespołem The Jet Set. Piosenkarka wraz z grupą reprezentowała nawet Polskę na Eurowizji w Helsinkach w 2007 roku. Niestety, piosenka "Time to party" nie przekonała ani widzów, ani jury, i Sasha z zespołem odpadli już na etapie półfinałów. 

W kolejnych latach Strunin zdecydowała się postawić na karierę solową i zaistnieć w polskim show-biznesie. W tym celu wzięła udział w 5. edycji "Big Brothera" jako gwiazda, budząc spore kontrowersje. Media łączyły ją wówczas z Marcinem Najmanem, a ona sama po pewnym czasie zdecydowała się opuścić dom Wielkiego Brata. Spekulowano wówczas, że wokalistka została porwana przez własnego ojca i... wywieziona na Syberię.

Reklama

Artystka jest wciąż aktywna zawodowo. Przez lata zmieniła jednak zdecydowanie swój styl. Z wokalistki popowej przeistoczyła się w jazzową i współpracuje ze światowej sławy muzykami. Gwiazda ma też za sobą epizody w serialach i musicalach. Mogliśmy ją zobaczyć m.in. w "Na Wspólnej". 

Od pewnego czasu dużo dzieje się także w życiu prywatnym Strunin. Niedawno piosenkarka pochwaliła się na Instagramie, że jest szczęśliwie zakochana. Jej wybrankiem okazał się Piotr Bajtlik - aktor teatralny, filmowy i dubbingowy, którego widzowie kojarzyć mogą z takich produkcji, jak: "M jak miłość", czy "W  rytmie serca".

Para oficjalnie zadebiutowała na salonach podczas premiery filmu "Wrobiony".

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama