Sandra Kubicka w koronkowej bieliźnie! Fani nie mogą oderwać wzroku

Sandra Kubicka od jakiegoś czasu prowadzi własną firmę, zajmującą się produkcją bielizny. Efektami pracy i nowymi kolekcjami chętnie dzieli się na Instagramie. Jej ostatnie relacje wprost zachwyciły fanów! Jak się prezentowała?

Sandra Kubicka publikuje zmysłowe nagrania

Sandra Kubicka, modelka i bizneswoman, jeszcze jakiś czas temu podzieliła się z fanami informacją o kolejnym spełnionym marzeniu. 27-latka stworzyła własną markę bieliźnianą. Jej premiera przypadała na 28 sierpnia 2022 roku. Celebrytka nieustannie angażuje się w promocję firmy:

"To nie będzie jedna historia, to będą historie. [...] Wkładam w ten projekt całe swoje serce i mam nadzieje, że to poczujecie."

16.09.2022 roku opublikowała krótkie wideo, na którym osobiście wręczała pierwsze zamówienia: "Dzień dobry tu kurier! Uwielbiam Was i Wasze reakcje !".

Reklama

W internetowym albumie, obserwowanym przez 659 tys. użytkowników sieci, pojawiają się coraz to kolejne materiały, przedstawiające produkty gwiazdy. Sandra Kubicka pozuje w rozmaitych zestawach z koronką, a internauci nie kryją swojego zachwytu. Fani kibicują celebrytce, nieustannie ją wspierają i trzymają kciuki za dalszy rozwój. Wśród komentarzy nie brakuje także masy komplementów. Nie inaczej było w przypadku filmików, na których 27-latka stanęła przed obiektywem: w czerwonej oraz w białej bieliźnie.

"Bajka";

"Cudna";

"Jesteś zjawiskowa";

"OMG";

"Sztos";

"Piękna";

"Gratulacje";

"Bardzo ładnie" - podkreślają obserwatorzy.

Modelka ponownie staje przed aparatem i oczarowuje internetową publiczność. Wielokrotnie podkreślała, że chce uczyć kobiety, jak: kochać swoje ciało i zacząć wierzyć w siebie. Zaznacza, że je marka to "historia kobiety, która kiedyś czuła się bardzo komfortowo we własnym ciele, była bardzo pewna siebie, uwielbiała swoje ciało [...].

[...] W pewnym momencie los zadecydował jej to odebrać. Jej ciało się zmieniło, zmieniło się również jej nastawienie, zaczęła się chować, wstydzić, a świat który kiedyś brał jej ciało jako przykład zaczął z niej kpić i ją obrażać.

"Mimo wielu miesięcy we łzach nie poddała się, ocknęła się i zrozumiała, ze jedyna osoba która może definiować to czy jej ciało jest piękne, jest ona sama. Uwierzyła w siebie i świat wokół niej się zmienił. Rozpoczęła nowy rozdział" - dodaje.

27-latka rozwija własne firmy, angażuje się w rozmaite projekty, aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. To właśnie za pośrednictwem sieci pozostaje w stałym kontakcie z obserwatorami. Na Instagramie opowiada o swoich pomysłach, codzienności; relacjonuje chwile w gronie przyjaciół, rodziny; publikuje zdjęcia z wakacyjnych wyjazdów.

Sandra Kubicka - życie prywatne

Na udostępnianych fotografiach towarzyszą jej często bliscy. Jeszcze kilka dni temu Sandra Kubicka cieszyła się słońcem na greckiej wyspie - Santorini. To właśnie tam, w malowniczych okolicznościach przyrody, głośne: "TAK" powiedzieli sobie jej przyjaciele: Magdalena i Jakub.

"Jak wyglądam dzisiaj jako świadkowa. Zanim się rozryczę, nagram się, bo później będzie prawdopodobnie po prostu "panda". Jest piękna taka sukieneczka"- mówiła na jednym z InstaStories modelka.

Sandra Kubicka prywatnie związana jest z muzykiem z zespołu Afromental, Aleksandrem Milwiwem-Baronem. Para oficjalnie potwierdziła swój związek w październiku ubiegłego roku. Celebrytka nie kryje swoich uczuć, a pozytywnym nastawieniem dzieli się także z internetowymi fanami. W lipcu 2022 roku zakochani świętowali swoją pierwszą rocznicę.

Autor: Małgorzata Durmaj


RMF
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy