Sandra Kubicka opublikowała urocze kadry! "Podobno jaka matka, takie córki"

Sandra Kubicka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie publikuje kadry ze swojej codzienności. Ostatnio na jej Instagramie pojawiło się kilka ujęć, które zachwyciły fanów. Na udostępnionych relacjach fani gwiazdy mogą dostrzec jej ukochanego i... urocze pieski.

Sandra Kubicka - związek, Instagram, czworonogi

Sandra Kubicka aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. To właśnie za pośrednictwem Instagrama utrzymuje regularny kontakt z fanami. W ramach wirtualnej galerii zdjęć, obserwowanej przez 660 tysięcy użytkowników, opowiada o kulisach swojej codzienności, dzieli się swoimi pomysłami, pokazuje kulisy zawodowych projektów. Przy masie obowiązków i nieustannie rozwijających się firmach, modelka nie zapomina jednak o czasie z bliskimi.

Na udostępnianych w sieci kadrach towarzyszą jej często przyjaciele, partner oraz dwa urocze czworonogi. Sandra Kubicka prywatnie związana jest z muzykiem z zespołu Afromental, Aleksandrem Milwiwem-Baronem. Para oficjalnie potwierdziła swój związek w październiku ubiegłego roku. W lipcu 2022 roku zakochani świętowali swoją pierwszą rocznicę. I chociaż w ostatnim czasie w sieci pojawiły się plotki o możliwym rozstaniu pary, 27-latka zaprzeczyła doniesieniom:

Reklama

"Boże, ludzie, a czy ja wszędzie muszę być z Alkiem? Każde z nas ma obowiązki. Ja jestem świadkową na ślubie moich przyjaciół, a on nagrywa "The Voice". Wrzuciłam ostatnio podcast, w którym rozmawiałam z panią psycholog o tym, jak żyję z mężczyzną, a nie na mężczyźnie i myślałam, że doleciało, ale ewidentnie nie do wszystkich. Czy my musimy być wszędzie razem non stop?"

Sandra Kubicka: "Podobno jaka matka, takie córki"

27-latka oraz juror programów spod szyldu "The Voice" opiekują się dwiema uroczymi, futrzastymi damami: Lily i Luną. Psiaki stały się członkami ich rodziny. Pupile wielokrotnie towarzyszyły celebrytce przy coraz to kolejnych materiałach. Lilly i Luna doczekały się nawet własnego profilu na Instagramie. W mediach społecznościowych ich losy śledzi blisko 3 tysiące użytkowników sieci. 

Sandra Kubicka wybrała się razem z czworonogami do studia programu "Dzień Dobry TVN".

"Podobno jaka matka, takie córki, a Wy co myślicie? [...] Ich pierwszy występ w TV i to w @dziendobrytvn. SWIPE, by zobaczyć uśmiech Luny. Idziemy do psiortodonty natychmiast!!" - przyznaje z humorem modelka.

Na profilu telewizyjnej produkcji czytamy z kolei:

"Kochamy, kiedy w studiu pojawiają się pieski, a te @sandrakubicka skradły nasze serca!"

Wydaje się, że Lily i Luna zajmują niezwykle ważne miejsce w życiu 27-latki. Podobnie jest także w przypadku Aleksandra Milwiwa-Barona. Na Instagramie Kubickiej pojawiło się krótkie nagranie:

"Córeczka tatusia."

Na filmie internauci mają okazję zobaczyć muzyka w towarzystwie jednego z pupili.

"Skończyć zdjęcia do The Voice i mieć przy sobie najważniejsze duszyczki - bezcenne @sandrakubicka & @lilly_luna_kubicka" - komentuje artysta.

Sandra Kubicka - PCOS

Modelka nie kryje, że chciałaby zostać mamą. Podczas jednego z Q&A na pytanie: "Ile marzy Ci się dzieciaczków?" odpowiadała: "Na pewno 2, może 3". Muzyk z zespołu Afromental podkreślał:

"Jestem pewien, że będę świetnym rodzicem. Tak naprawdę nie mogę się doczekać tego momentu, że moje słowa pokryją się praktyką, nie tylko teorią."

27-latka zmaga się z PCOS (zespołem policystycznych jajników). Uświadamia, dzieli się swoimi przeżyciami i doświadczeniami z innymi kobietami. Podkreśla, że skoro na ten moment nie jest jej dane spełniać się w roli mamy, chce być jak najlepszą ciocią.

W pełni poświęca się także opiece nad ukochanymi czworonogami.

"Dzidziusie po mnie przyjechały na lotnisko. Jeden dzidziuś, drugi dzidziuś i trzeci dzidziuś. Myszki moje. Wszędzie dobrze, ale w domu, w Warszawie" - najlepiej- tłumaczyła podczas jednego z InstaStories celebrytka.

Autor: Małgorzata Durmaj

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama