Sandra Kubicka kusi w skąpym bikini. Figura-marzenie?

Sandra Kubicka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio skutecznie podgrzała atmosferę nagraniem z Malediwów, na którym przechodzi po plaży w czerwonym bikini. Fani chwalą jej piękną opaleniznę!

Sandra Kubicka w bikini

Na Instagramie Sandry Kubickiej zrobiło się naprawdę gorąco! Modelka postanowiła powrócić wspomnieniami do swojego słonecznego urlopu na Malediwach. Opublikowała krótkie nagranie, na którym przechodzi po plaży w czerwonym bikini. Robi to w rytm piosenki i - jak sama przyznaje w opisie - poczuła się jak w teledysku. Fani natychmiast obsypali modelkę komplementami. Ich uwagę zwróciła przede wszystkim piękna opalenizna:

Sandra Kubicka na Instagramie

Profil Sandry Kubickiej na Instagramie jest popularny - obserwuje go aż 667 tysięcy osób. Modelka chętnie zamieszcza tam posty o różnej tematyce - wykorzystuje swój profil do promowania swoich marek, a także dzielenia się niesamowitymi kadrami z podróży. 

Reklama

Zdarza się również, że Sandra porusza bardzo ważne tematy i otwarcie mówi o swoich problemach. Na relacjach opowiada o swoich przemyśleniach, które nachodzą ją po sesjach terapeutycznych. Prywatnie jej partnerem jest Aleksander Milwiw-Baron, z którym odwiedziła niedawno malownicze Malediwy. Jak sama przyznała, w końcu miała okazję, żeby naprawdę odpocząć.

Autor: Hubert Drabik

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy