Rozbicki o swoim związku z Wieniawą. Zaskakujące szczegóły?

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są jedną z par, która najczęściej pojawia się na językach. Obecnie 31-latek mieszka w USA, a młoda aktorka pozostała w kraju. Jak radzą sobie w związku na odległość?

Obecnie 31-letni Nikodem Rozbicki postanowił podjąć się kolejnych studiów w USA. Zaskakujące więc było, że postanowił pojawić się na Bestsellerach Empiku. W rozmowie z “Faktem" postanowił podzielić się, czy odczuwa kryzys, będąc samemu tak daleko od ukochanej i jak radzi sobie z tym Julia. 

Rozbicki o tajemnicach relacji z Wieniawą

Aktor postanowił podzielić się informacjami na temat samotnego pobytu daleko za granicami Polski. Czy przeżywał jakiś kryzys i czy zatęsknił za krajem?

"Właśnie kryzysu nie było. Natomiast jak przyleciałem, miałem niezwykle miłe jakieś odczucia, z tym że jestem tutaj. Kocham Warszawę. Nie mówię tego ironicznie, tylko naprawdę. (...) Wiadomo, jestem daleko, poznaję cały czas nowych ludzi. Nie mam swoich najbliższych, nie mam swojej kobiety. Nie mam swoich przyjaciół, nie mam moich braci. Oczywiście mamy siebie na FaceTime i to jest fajne. To jest wygodne i łatwe w tych czasach. No, ale jest to trochę takie definiujące. Takie życie na co dzień." 

Reklama

Jednak jak sam przyznaje, oboje z Wieniawą doceniają samotność i lubią spędzać czas tylko we własnym towarzystwie. Potrzebują czasu dla siebie, jednocześnie świetnie radząc sobie z problemami życia codziennego w pojedynkę, co wydaje się być ważne, gdy przynajmniej jedno jest wziętym aktorem.

Gdzie można zobaczyć Rozbickiego i Wieniawę?

Nikodem Rozbicki może w ostatnim czasie pochwalić się rolę w kontynuacji kultowego "Kogla-Mogla" czyli filmie "Baby boom czyli Kogel Mogel 5. Julię Wieniawę możęmy zaś zobaczyć w filmie "Chłopi", który został stworzony z wielkim rozmachem i od miesięcy wzbudza dyskusje.

Zobacz też: 

Co studiowała Katarzyna Pakosińska? Oto, co odkryliśmy o nowej gospodyni "Pytania na Śniadanie"

"Farma": jesteśmy tuż przed finałem. Kto dziś zmierzy się w błotnej arenie?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Nikodem Rozbicki | Julia Wieniawa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy