Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski jednak się nie rozstali? Nowe doniesienia

Od kilku miesięcy spekuluje się o problemach w małżeństwie Romy Gąsiorowskiej i Michała Żurawskiego. Sami zainteresowani nigdy nie odnieśli się do plotek. Teraz jeden z tabloidów donosi, że para podobno się zeszła i postanowiła dać sobie drugą szansę.

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski są małżeństwem od ponad dekady, wzięli ślub w 2010 roku. W tym czasie doczekali się dwójki dzieci - Klemensa i Jadwigi. Początkowo para prowadziła szczęśliwe życie rodzinne, jednak wraz z początkiem tego roku w ich życiu miały pojawić się poważne problemy. 

Para ponoć rozstała się już kilka miesięcy temu. Roma i Michał stwierdzili wspólnie, że muszą dać sobie czas na przemyślenia. Nie spodziewano się jednak, że ich małżeństwo się zakończy. W maju informator Rewii donosił, że Roma Gąsiorowska wykonała już pierwszy krok, składając dokumenty rozwodowe. Wówczas mówiono, że rozwód jest wynikiem braku porozumienia pomiędzy nimi.

Reklama

"Roma podjęła ostateczną decyzję i złożyła dokumenty. Ale oboje są pewni, że zrobią wszystko, by się rozstać bez prania brudów, dlatego nie będzie orzekania o winie" - można było przeczytać w Rewii.

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski się nie rozwodzą? Podobno dali sobie szansę

Okazuje się, że spekulacje o rozwodzie mogą już nie być aktualne. "Dobry Tydzień" donosi, że Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski mieli spędzić razem wakacje z dziećmi w Toskanii. "To był strzał w dziesiątkę, bo wreszcie bez pośpiechu mogli powiedzieć, wyrzucić z siebie to, co niełatwe. I postanowili dać sobie szansę" - twierdzi informatorka tygodnika.

Sami zainteresowani nigdy nie odnieśli się do jakichkolwiek spekulacji na temat ich związku.

"Belfer - Ostatnia lekcja": Roma Gąsiorowska jako podkomisarz

Roma Gąsiorowska w trzecim sezonie serialu "Belfer" wcieli się w postać podkomisarz Ewy Krawiec. Aktorka podczas spotkania w ramach premierowego pokazu dwóch pierwszych odcinków dla mediów powiedziała, że jej bohaterka jest "wyzwoloną kobietą, która w Małomorzu jest królową". Ewa Krawiec odznacza się krzykliwym, charakterystycznym ubiorem: nie krępuje się założyć skórzanych ubrań, czy panterkowych i wężowych wzorów.

"Rzadko się zdarza, że można zbudować postać, która będzie epatowała zewnętrznością i to nie będzie jej jedyna droga istnienia przy mężczyźnie. Będzie silną bohaterką, skomplikowaną" - przyznała aktorka.

Roma Gąsiorowska od lat pojawia się na małym i dużym ekranie. Jest absolwentką Wydziału Aktorskiego na PWST w Krakowie. W kinie zadebiutowała w 2003 roku drugoplanową rolą w filmie Jerzego Stuhra "Pogoda na jutro". 

Do jej najpopularniejszych ról należy m.in. postać Doris w filmowej serii "Listy do M.". Wystąpiła także w takich tytułach jak: "Sala samobójców", "Podatek od miłości", "Plan B", "Bodo" czy "Przyjaciółki". Ostatnio aktorkę można było oglądać w produkcji "Rój" oraz filmie Netfliksa "Dzisiaj śpisz ze mną".

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Roma Gąsiorowska | Michał Żurawski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy