Reklama

"Rolnik szuka żony": Seweryn Nowak wziął ślub

Seweryn Nowak z 6. sezonu programu "Rolnik szuka żony" wziął ślub! Zdjęcie przedstawiające młodą parę, pojawiło się w sieci, wywołując... burzliwą dyskusję! Internauci powrócili bowiem pamięcią do udziału rolnika w show, a - ściślej mówiąc - do jego zachowania względem jednej z kandydatek.

Seweryn Nowak z "Rolnik szuka żony" wziął ślub

Seweryn Nowak z 6. edycji programu "Rolnik szuka żony" jest już po ślubie! Uczestnik show i jego partnerka - Magdalena - powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w miniony weekend, a następnie bawili się na weselu i poprawinach. Fotografia ukazująca szczęśliwą parę młodą pojawiła się m.in. na oficjalnych profilach "Rolnika" w mediach społecznościowych.

"I znowu nadszedł czas gratulacji! Powitajcie Seweryna i jego żonę Magdalenę" - brzmi opis zamieszczony pod zdjęciem.

Jak się okazało, mimo iż od udziału Seweryna w programie minęło już sporo czasu, to czujni widzowie doskonale pamiętają jego burzliwą historię, do której powrócili w komentarzach...

Reklama

"Rolnik szuka żony 6": Seweryn kontra Marlena

Seweryn zgłosił się do 6. edycji programu w poszukiwaniu miłości. Sympatyczny rolnik otrzymał sporo listów, a do swojego gospodarstwa zaprosił trzy panie: Joannę, Dianę i Marlenę. Nowak nie ukrywał, że ostatnia z wymienionych uczestniczek wywołała na nim największe wrażenie, co nie umknęło również pozostałym kandydatkom. Po tym, jak Diana przyłapała go na zatajeniu prawdy (Seweryn i Marlena mieli ze sobą kontakt także w przerwie między nagraniami), kobieta postanowiła zrezygnować z dalszego udziału w programie.

Kiedy wydawało się, że związek Marleny i Seweryna nabierze rozpędu, okazało się, że... nic podobnego się nie wydarzy! Podczas gdy kobieta jeszcze bardziej chciała się zaangażować w rodzące się uczucie, Seweryn dość chłodno podchodził do wspólnej przyszłości.

"Padły słowa, nacisk mocny, wyznanie uczucia, że pracę kończy w sierpniu, że może się przeprowadzi. Za szybko jak na znajomość pięciodniową (...)" - mówił wówczas.

Kamery zarejestrował także dość burzliwą wymianę zdań między uczestnikami, która zwiastowała definitywny koniec ich relacji: "(...) Ale jesteś oszustem. Jesteś oszustem i bawiłeś się moimi uczuciami. Jesteś oszustem i zachowałeś się jak gimbus, z takim podejściem! (...)".

Marlena zarzuciła m.in. swojemu rozmówcy, że ten bawił się jej uczuciami, faworyzując ją nawet wówczas, gdy na gospodarstwie były jeszcze dwie pozostałe kandydatki: "Jak jechałam do ciebie, bardzo dobrze wiedziałam, w którym pokoju będę spała, że w pokoju po twojej mamie, co będę robić, wszystko wiedziałam. Dlaczego chciałeś, żebym kłamała?".

Podczas ich rozmowy nie brakowało również dość mocnych słów...

Do kolejnej konfrontacji między Marleną i Sewerynem doszło już w finale "Rolnika...". Prowadząca program - Marta Manowska - była zszokowana takim obrotem spraw. Ostatecznie Marlena i Seweryn pożegnali się, a rolnik zdradził, że w jego życiu pojawił się "ktoś nowy".

Seweryn już po ślubie. Komentarze internautów

Okazało się, że tajemniczą pięknością jest właśnie Magdalena, która kilka dni temu poślubiła Seweryna. Podczas gdy jedna grupa internautów gratulowała nowożeńcom rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu, druga powróciła pamięcią do sytuacji z Marleną.

"Gratuluję, wszystkiego dobrego", "Szczęścia dla młodej pary", "Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia, wyglądaliście pięknie!" - pisali fani.

"Nie dla tego pana, okropnie potraktował tę dziewczynę w programie (...)", "Ładna dziewczyna, ale listu nie pisała do rolnika, więc czemu oni tu? On pokazał swoje zachowanie, uwodzić i zwodzić młode dziewczyny (...)", "Mam złe wspomnienia związane z tym rolnikiem. Jego zachowanie w programie było więcej niż żenujące, dlatego nie składam gratulacji" - ripostowani inni internauci.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL