Reklama

"Rolnik szuka żony": Marta Paszkin w zaawansowanej ciąży!

Marta Paszkin - uczestniczka 7. edycji programu: "Rolnik szuka żony" - jest w zaawansowanej ciąży. Już wiadomo, że niebawem urodzi syna! Ostatnio postanowiła jednak podzielić się z fanami pewnymi spostrzeżeniami i wątpliwościami. O co dokładnie chodzi?

"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin w ciąży

Marta Paszkin jest doskonale znana widzom programu: "Rolnik szuka żony". W siódmej odsłonie show drobna Warszawianka odpowiedziała na list jednego z uczestników, a Paweł Bodzianny zwrócił uwagę na jej słowa. Ich pierwsze spotkanie odbyło się przed kamerami i potem wszystko potoczyło się już błyskawicznie: mimo początkowych zawirowań Paweł i Marta zdecydowali się być razem, by następnie kontynuować znajomość po programie. Ich miłość wciąż kwitnie, a w połowie marca zakochani wzięli nawet ślub cywilny! Przed nimi również kolejne ważne wydarzenie - pod koniec czerwca na świecie ma pojawić się ich syn: Adam.

Reklama

Marta Paszkin jest obecnie w zaawansowanej ciąży; swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa chętnie dzieli się w sieci. Wybranka Pawła jest już mamą kilkuletniej Stefanii, a teraz szykuje się na powitanie syna. Niedawno postanowiła nawiązać do tego, jak zareagowała na wiadomość o płci malucha. Okazuje się, że początkowo próżno było szukać euforii, a zastąpił ją lekki niepokój...

"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin o synu

Marta z programu: "Rolnik szuka żony" przyznała w sieci, że do tej pory otaczała się głównie kobietami, przez co informacja o tym, że wkrótce urodzi syna, wywołała u niej lawinę różnych emocji:

Radosna wieść o tym, że Marta Paszkin jest w ciąży, ucieszyła nie tylko wspomnianą parę, ale też wielu internautów, którzy od początku ich znajomości trzymali kciuki za happy end. Pierwsze domysły na temat powiększenia "rolnikowej" rodziny pojawiły się już na początku roku, a niedługo później potwierdzili je sami bohaterowie 7. sezonu "RszŻ".

Poród zbliża się wielkimi krokami, a Marta i Paweł nie kryją radości płynącej z tego faktu. My raz jeszcze serdecznie gratulujemy!

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL