Reklama

"Rolnik szuka żony": Kamila w odważnym bikini! Wspomina słoneczne dni

Kamila Boś, która była uczestniczką 8. edycji programu "Rolnik szuka żony" zamieściła na swoim profilu na Instagramie wspomnienia z wakacji. Zachwyciła swoich obserwatorów pięknym strojem kąpielowym i przede wszystkim, obłędną figurą!

"Rolnik szuka żony". Kamila Boś w stroju kąpielowym

Kamila Boś przedłuża lato! Piękna uczestniczka 8. edycji programu: "Rolnik szuka żony" wprawdzie już wróciła z urlopu w Turcji, ale w jej sercu wciąż panuje iście wakacyjny klimat. Na Instagramie pojawiło się bowiem nagranie będące pamiątką z wyjazdu. 

Widać na nim, jak Kamila spędzała wolne chwile, podziwiając egzotyczne widoki i korzystając z wyśmienitej pogody. Zadbała przy tym o odpowiedni ubiór, stawiając na luz i wygodę. Zobaczcie, co z tego wyszło!

Już wcześniej Kamila publikowała zdjęcia z wakacji, na których prezentowała zgrabne ciało, pozując w bikini. Zarówno pod wspomnianym już filmikiem, jak i pod wcześniejszymi kadrami szybko zaroiło się od komentarzy! Prym oczywiście wiodły komplementy:

Kamila z "Rolnik szuka żony" na Instagramie

Reklama

Kamila Boś zgłosiła się do 8. sezonu programu: "Rolnik szuka żony". Prowadząca – Marta Manowska – przyniosła jej ogrom listów od kandydatów, których zainteresowała "wizytówka" rolniczki. Finalnie Kamila zaprosiła do swojego gospodarstwa trzech panów: Adama, Jana oraz Tomasza. To właśnie oni spędzili kilka dni razem z Kamilą, która zawodowo zajmuje się produkcją pieczarek. Zwana przez widzów "pieczarkową królową" Boś wybrała Adama, jednak czas pokazał, że nie stworzą wspólnie relacji.

Kamila wprawdzie nie znalazła miłości w programie, ale za to zyskała sympatię widzów, którzy chętnie sprawdzają, jak potoczyły się jej dalsze losy. Sama bohaterka "RszŻ 8" aktywnie działa w mediach społecznościowych, raz po raz aktualizując konto na Instagramie. Jak widać, mimo natłoku obowiązków Kamili udało się "złapać chwilę oddechu", odpoczywając na zagranicznych wakacjach. 

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL