"Rolnik szuka żony": Kamila Boś jest w ciąży?! Postawiła sprawę jasno

Kamila z "Rolnik szuka żony" jest w ciąży? Takie pytanie zaczęło pojawiać się w mediach! Domysły dotarły do samej zainteresowanej, która postanowiła wyjaśnić całą sprawę, nagrywając specjalną relację. Uczestniczka show postawiła sprawę jasno.

Kamila Boś to uczestniczka 8. edycji programu: "Rolnik szuka żony", która wprawdzie nie znalazła miłości w show, ale za to zyskała uwagę widzów. Zainteresowanie dalszymi losami pięknej bohaterki "RszŻ" przeniosło się również do sieci - aktualnie profil Kamili na Instagramie obserwuje ponad 160 tys. internautów. Boś dba o kontakt z osobami "podglądającymi" jej codzienne życie, dzieląc się m.in. sposobem na czas wolny czy poleceniami różnych produktów. 

Reklama

Spore zamieszanie wywołała jedna z jej niedawnych relacji: Kamila opowiadała m.in. o tym, że stawia na zmiany i dbanie o siebie, pozując w luźnym stroju. Już tyle wystarczyło do tego, by w mediach zaczęły pojawiać się teksty sugerujące... powiększenie rodziny Boś! Sama zainteresowana postanowiła wszystko wyjaśnić, nagrywając kolejne story. Kamila zaprzeczyła medialnym doniesieniom o ciąży.

"Rolnik szuka żony 8": Kamila wyjaśnia wypowiedź na Instagramie

Kamila z 8. edycji programu: "Rolnik szuka żony" odniosła się do internetowych tekstów na temat jej życia prywatnego, wyjaśniając, że jej słowa zostały źle zinterpretowane:

W swoich dalszych słowach Kamila Boś wyjaśniła, co kryje się za hasłem "zmian":

Uczestniczka "Rolnika..." zaapelowała do swoich obserwatorów także o to, by i oni należycie dbali o swoje zdrowie, wykonując okresowe badania i zapewniając sobie odpowiednią suplementację.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony | Kamila Boś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy