"Rolnik szuka żony": Joanna o ślubie z Kamilem. Zdradziła kilka szczegółów!

Joanna z programu: "Rolnik szuka żony" w finale sezonu przyjęła oświadczyny Kamila. Przygotowania do ślubu ruszyły już pełną parą. Uczestniczka show, odpowiadając na pytania Internautów na Instagramie, podzieliła się garścią szczegółów.

Czy można znaleźć miłość w TV? Program zatytułowany "Rolnik szuka żony" pokazuje, że tak! Joanna i Kamil poznali się w 8. edycji show, a następnie sprawy potoczyły się w bardzo szybkim tempie; w finale 23-letni rolnik poprosił ukochaną o rękę i został przyjęty! Romantyczną chwilę zarejestrowały kamery, a w Internecie zaroiło się od gratulacji.

Od tamtej chwili minęło już kilka miesięcy, a narzeczeni rozpoczęli ślubne przygotowania. O planach wspomniała niedawno uczestniczka show, organizując na Instagramie sesję Q&A.

Reklama

"Rolnik szuka żony": Kiedy ślub Joanny i Kamila?

Joanna Wielgosz z programu: "Rolnik szuka żony" chętnie odpowiedziała na pytania nadesłane przez jej internetowych obserwatorów. Wśród nich nie zabrakło również odniesień do uroczystości zaślubin, a użytkownicy sieci chcieli m.in. poznać jej przybliżoną datę. Narzeczona Kamila nie zdradziła jednak, kiedy zakochani powiedzą sobie sakramentalne "tak". 

Joasia z "RszŻ" wyjawiła za to, gdzie odbędzie się ceremonia. Wiele wskazuje na to, że wydarzenie to będzie miało miejsce w okolicy, która jest bliska narzeczonej Kamila. 

"Rolnik szuka żony": Te pary połączył program

Kamil z programu: "Rolnik szuka żony" mieszka w miejscowości Sławatycze, a jego ukochana wprowadziła się do niego wkrótce po zakończeniu nagrań. Na początku roku lubiana para gościła w "Pytaniu na śniadanie", gdzie opowiedziała o ślubnych przygotowaniach; wiele wskazuje na to, że Joanna i Kamil pobiorą się w 2023 roku.

Kamil i Joasia to jedna z dwóch par, którą połączyła 8. edycja programu: "Rolnik szuka żony". Jeszcze w trakcie emisji nowych odcinków swój związek zalegalizowali Krzysztof i Bogusia, którzy zaręczyli się po... kilku dniach znajomości! Kibicowaliście tym parom w programie?

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy