Reklama

"Rolnik szuka żony": ​Dom Bardowskich podzielił internautów!

Anna i Grzegorz Bardowscy byli uczestnikami drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". Para obecnie buduje swój wymarzony dom. Ich stylistyczny wybór podzielił jednak internautów.

Anna i Grzegorz Bardowscy zakochali się w sobie na planie 2. sezonu programu "Rolnik szuka żony". Szybko postanowili, w jaki sposób będą budować wspólną przyszłość. Anna porzuciła pracę w przedszkolu, aby pomagać mężowi w gospodarstwie w Uniejowicach na Dolnym Śląsku i zostać mamą na cały etat. 

Ostatnio para cieszy się dużą popularnością. Być może dlatego Kancelaria Prezydenta wybrała gospodarstwo Bardowskich na miejsce wizyty Andrzeja Dudy.  

Anna i Grzegorz Bardowscy budują nowy dom

Reklama

Anna i Grzegorz Bardowscy są aktywni na Instagramie, gdzie regularnie publikują informacje związane z postępującą budową. Ich powstający dom spotkał się jednak z chłodnym odbiorem internautów, którzy szczególnie komentowali elewację budynku. 

Bardowski próbował złagodzić sytuację, tłumacząc na YouTube m.in., że w środku dominować będzie biel. Niestety także projekty wnętrza nie przypadły internautom do gustu. Dla części z nich pomysł na wystrój jest pretensjonalny i pozbawiony domowego ciepła. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL