Robert Pattinson został ojcem! Złapany na spacerze z partnerką i dzieckiem

Robert Pattinson i Suki Waterhouse są razem od 2018 roku i doczekali się wspólnego dziecka! Ich związek jest owiany tajemnicą i trzymają się z dala od blasku fleszy, ale paparazzi udało się złapać rodzinę na wiosennym spacerze.

Robert Pattinson i jego partnerka są jedną z najbardziej skrytych par w Hollywood, ale wiemy, że poznali się poprzez wspólnych znajomych w 2018 roku. Od tego czasu udało im się stworzyć całkiem udany związek, który zaowocował wspólnym dzieckiem.  

Suki Waterhouse: "Jestem podekscytowana"

Partnerka aktora niedawno udzieliła wywiadu dla Times, w którym odniosła się do wielu intymnych szczegółów swojej relacji z Pattinsonem. 

"Jestem w szoku, że jestem z kimś tak szczęśliwa przez prawie pięć lat (...) Zawsze jestem niesamowicie podekscytowana, gdy widzę jego imię [na moim telefonie] lub nawet SMS-a i myślę, że on czuje to samo do mnie. Zawsze mamy sobie wiele do powiedzenia i uważam, że jest przezabawny" - opowiadała Suki Waterhouse. 

Reklama

Robert Pattinson złapany na rodzinnym spacerze

Już jakiś czas temu widziano 32-letnią wokalistkę spacerze z aktorem, gdy jeszcze miała ciążowy brzuszek i ni potwierdzili jeszcze płci dziecka. Teraz rodzinka została złapana na spacerze w Los Angeles. Pattinson dumnie prowadził jasnoróżowy wózek z noworodkiem, a Suki dumnie kroczyła obok niego.  

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Robert Pattinson | Suki Waterhouse
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy