Reese Whiterspoon znów jest singielką. Sfinalizowała swój drugi rozwód

Cztery miesiące temu Reese Whiterspoon złożyła do sądu pozew o rozwód z Jimem Tothem, aktorem i producentem, którego żoną była przez dwanaście lat. Małżonkowie bardzo sprawnie załatwili formalności związane z rozstaniem. Jak bowiem dowiedział się serwis "TMZ", na początku sierpnia para podpisała ugodę rozwodową.

26 marca Reese Witherspoon i Jim Toth obchodzili 12. rocznicę ślubu. Zamiast pamiątkowych zdjęć czy romantycznych wyznań, na Instagramie hollywoodzkiej aktorki pojawiło się tymczasem smutne ogłoszenie. Dwa dni przed planowaną rocznicą gwiazda kina i agent artystyczny zamieścili w mediach społecznościowych wspólne oświadczenie, w którym poinformowali fanów o rozstaniu.

"Z wielką troską i rozwagą podjęliśmy trudną decyzję o rozwodzie. Przeżyliśmy razem wiele wspaniałych lat, a teraz oboje idziemy naprzód z głęboką miłością, życzliwością i wzajemnym szacunkiem dla wszystkiego, co razem stworzyliśmy. Choć każde z nas otwiera nowy rozdział życia, naszym największym priorytetem pozostaje nasz syn i cała nasza rodzina. Te sprawy nigdy nie są łatwe i są bardzo osobiste. Doceniamy uszanowanie naszej prywatności w tym szczególnym czasie" - można było przeczytać w oświadczeniu pary.

Reklama

Reese Witherspon i Jim Toth rozstali się z klasą

Szybkie i sprawne przeprowadzenie rozwodu prawdopodobnie ułatwił fakt, że Whiterspoon i Toth przed swoim ślubem w 2011 roku podpisali intercyzę. Małżonkowie uniknęli też walki o 10-letniego syna Tennessee. Serwis "The Blast" donosi, że eks-partnerzy ustalili, iż będą sprawować nad chłopcem opiekę naprzemienną, a żadna ze stron nie będzie drugiej płacić alimentów.

Dla Whiterspoon to już drugi rozwód. Jej pierwszym mężem był aktor Ryan Phillippe. Ma z nim dwoje dorosłych dzieci - 23-letnią Avę i 19-letniego Deacona. Drugiego męża aktorka poznała na przyjęciu, gdy była świeżo po rozstaniu z ówczesnym chłopakiem Jake'iem Gyllenhaalem. "To się stało tak niespodziewanie. Na imprezie podrywał mnie jakiś pijany facet, robiąc z siebie totalnego idiotę. Wtedy podszedł do nas Jim i przeprosił za swojego kolegę, tłumacząc jego zachowanie. Zachował się jak dobry kumpel, wyciągając go z tej sytuacji. Już wtedy wiedziałam, że jest dobrym człowiekiem" - wspominała gwiazda w jednym z wywiadów ich pierwsze spotkanie.

Witherspoon i Toth ogłosili zaręczyny w grudniu 2010 roku. Ślub odbył się trzy miesiące później na ranczu w kalifornijskim mieście Ojai.

swiatseriali/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Reese Witherspoon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy