Radosne nowiny u serialowego Geralta. Jak udało mu się to ukryć przez tak długi czas?

Henry Cavill niezwykle chroni swoje życie prywatne. Nie dziwi więc, że przez długi czas udało mu się ukryć przed opinią publiczną fakt, że niedługo zostanie ojcem.

Cavill od trzech lat spotyka się z Natalie Viscuso, producentką filmową i telewizyjną. Chociaż gwiazdor "Wiedźmina" chętnie korzysta z mediów społecznościowych, nie zamieszcza w nich wielu informacji o swoim związku ani zdjęć ukochanej.

Parze udało się przez bardzo długi czas ukryć fakt, że spodziewa się dziecka. O wszystkim poinformował tabloid "Daily Mail". Sprawa wydała się, gdy paparazzi przyłapali zakochanych na spacerze. Viscuso nie ukrywała ciążowego brzucha. 

Reklama

Henry Cavill: Kariera

Świat usłyszał o Cavillu, gdy otrzymał rolę Supermana w "Człowieku ze stali" Zacka Snydera. Brytyjski aktor zagrał superbohatera jeszcze trzy razy. W latach 2019-2022 wcielał się w Geralta z Rivii w trzech sezonach "Wiedźmina" produkowanego dla platformy streamingowej Netflix

W styczniu 2024 roku do kin wszedł ostatni film Cavilla — komedia szpiegowska "Agrylle — Tajny szpieg" Matthew Vaughna. Jego najnowsza produkcja "The Ministry of Ungentlemanly Warfare" w reżyserii Guya Ritchie'ego będzie miała swą premierę w amerykańskich kinach 19 kwietnia 2024 roku.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Henry Cavill
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy