Malwina Wędzikowska o show-biznesie. "Wystrzegam się ludzi zbyt miłych"

Malwina Wędzikowska jest prowadzącą programu TVN "The Traitors. Zdrajcy". Prezenterka, która od ponad dwóch dekad pracuje w branży rozrywkowej, miała okazję poznać wiele osób o niekoniecznie dobrych intencjach. W najnowszym wywiadzie przyznała, że pozory bardzo często mogą mylić.

Malwina Wędzikowska: zawiodła na niektórych ludziach i relacjach

Malwina Wędzikowska przez lata miała okazję poznać wiele osób, które chciały osiągnąć sukces kosztem innych. W niedawnym wywiadzie dla Newserii prezenterka opowiedziała o swoich doświadczeniach z dwóch dekad pracy w świecie mediów. Niestety, wielokrotnie trafiała na ludzi, którzy chcieli wykorzystać jej możliwości:

"Nie wiem, jak powiedzieć dyplomatycznie i żeby nie obrazić show-biznesu, ale przez 20 lat pracuję z ludźmi, zatrudniałam ludzi i też robiłam biznesy z osobami, których nie znałam. Z różnych relacji wyciągałam różne wnioski, byłam zdradzona, byłam oszukana, ale wydaje mi się, że każdy z nas to przeżył".

Reklama

W branży mediów i rozrywki niełatwo wystrzec się zdrajców. Tym bardziej że spora część osób kryje się za maskami miłych i pomocnych osób. A pozory bardzo często mylą.

"Od pewnego czasu najbardziej wystrzegam się ludzi zbyt miłych, takich, którzy będą chcieli ci służyć, a za chwilę dostaniesz od nich cios" - przyznała.

Prezenterka niejednokrotnie popełniała błąd i obdarzała zaufaniem nieodpowiednie osoby. Za najważniejsze jednak uznaje, by wyciągać wnioski z tych pomyłek. Wcześniejsze doświadczenia doprowadziły do tego, że od niektórych osób zaczęła trzymać się na dystans:

"Ja też potrafię kłamać, żeby przetrwać. Ogólnie funkcjonuję w trudnym środowisku. Cały czas mam kontakt z ludźmi, którzy mają różne intencje, przede wszystkim gwiazdy mają jedną zasadę, że one muszą być najważniejsze, najpiękniejsze, chociaż wcale tego nie muszą czuć. I pokazują swoje oblicze na zapleczu. I tym trzeba po prostu nauczyć się manipulować. O, to jest dobre słowo, nie kłamać, ale manipulować".

"The Traitors. Zdrajcy": kiedy oglądać?

Program TVN "The Traitors. Zdrajcy" emitowany jest w każdą niedzielę o 19:30. 

Zobacz też: Takich tytułów nie można przegapić! Niezapomniane emocje w twoim domu

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Malwina Wędzikowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy