Prawda o Meghan Markle wyjdzie na jaw? Ta książka może ją skompromitować!

Meghan Markle już wkrótce może mieć poważne kłopoty. Tom Bower, brytyjski pisarz, pokusił się bowiem o napisanie biografii aktorki i pokazanie jej z jak najmniej korzystnej strony. Z fragmentów publikacji wynika, że żona księcia jest "intrygantką, która stanowi realne zagrożenie dla rodziny królewskiej". O jakie konkretne zachowania Markle chodzi?

Meghan Markle skompromitowana?

Meghan Markle od lat jest na medialnym świeczniku. Choć zasłynęła rolą w serialu "Suits", naprawdę głośno zrobiło się o niej, gdy zaczęła spotykać się z księciem Harrym. Od tego czasu media śledzą każdy jej krok i tylko czekają na sensację. Już wkrótce oczy całego świata znów mogą być zwrócone w kierunku Markle, a tym samym całej rodziny królewskiej. Wszystko za sprawą książki, która ukaże się niebawem.

Biografia aktorki, której autorem jest Tom Bower, nosi tytuł "Revenge: Meghan, Harry and the War Between the Windsors" i przedstawia kilka momentów z życia samej Meghan, jak i opowiada o relacjach, jakie łączyły i nadal łączą ją z rodziną królewską. 

Reklama

Bower w swojej książce przekonuje, że Markle to intrygantka, która szkodzi brytyjskiej monarchii. Opowiada m.in. o tym, że królowa Elżbieta II miała być bardzo zadowolona, że żona jej wnuka nie pojawiła się na uroczystościach pogrzebowych księcia Filipa. Do Markle sympatią nie pałają również ani książę William, ani książę Karol.

Pisarz przytoczył również kilka przykładów zachowań aktorki jeszcze sprzed ślubu z księciem Harrym. Według jego informacji, Markle skandalicznie zachowywała się na planie reklamy dla Reitmans, czyli firmy zajmującej się sklepami z odzieżą damską w Kanadzie. Gwiazda miała bez zgody produkcji zabrać parę butów, w których występowała, mimo że były one jej użyczone jedynie na czas występu. 

Bower zdaje sobie sprawę, że po publikacji książki, mogą mu grozić poważne konsekwencje prawne. Autor już teraz spodziewa się pozwu. Zaznacza jednak, że cieszy się, że udało mu się zrealizować cel, czyli pokazać nieznane fakty z życia Markle i księcia Harry'ego.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy