Poznali się na planie „Jaka to melodia?”, teraz planują ślub

Maciej Wisiński i Beata Szymańska poznali się podczas castingów do programu. Najpierw była miłość do muzyki, potem była chęć sprawdzenia tej miłości w telewizji. To z kolei zaowocowało miłością w życiu! Ich uczucie to dowód na to, że drugą połówkę można spotkać w każdym momencie i miejscu!

Wszystko zaczęło się cztery lata temu. Maciej przyszedł na plan "Jaka to melodia?", by wesprzeć kolegę biorącego udział w castingu. Okazało się, że kolega Maćka to dobry znajomy Beaty, która również brała udział w programie. "Tam pierwszy raz się spotkaliśmy, były pierwsze spojrzenia, uśmiechy" - wspominali narzeczeni we wtorkowym wydaniu "Pytania na śniadanie". I dodają: "To była miłość od pierwszego wejrzenia"!

Maciej Wisiński i Beata Szymańska: Od "Jaka to melodia?" do ołtarza

Znajomość kontynuowali w mediach społecznościowych, potem przyszedł czas na spotkania. Beata pochodzi z Grudziądza, Maciek z miejscowości Szabda nieopodal Brodnicy. Spotykali się jednak w Toruniu, bo tam studiowała Beata. To podczas tych spotkań pierwsze zauroczenie przerodziło się w wielką miłość.

Reklama

W programie "Jaka to melodia?" oboje występowali wielokrotnie, ale nigdy nie spotkali się w jednym odcinku. Wspólnie za to oglądają program. "Zazwyczaj Maciej dominuje" - przyznaje Beata. -"Za to Beata jest prawdziwym kozakiem w trzeciej rundzie" - podkreśla Maciej.

Ani Beata, ani Maciej nie mają wykształcenia muzycznego. On studiował zarządzanie, ona turystykę i rekreację. Jak mówią, muzyczne wykształcenie nie jest warunkiem, by odnieść sukces w "Jaka to melodia?". "Trzeba mieć przede wszystkim smykałkę do muzyki" - mówi Maciej. "I trzeba być osłuchanym, także w nowościach" - dodaje Beata. "Poza tym dużo ćwiczymy. Mamy w domu takie swoje przyciski, grzybki, stworzone przez naszego znajomego, żeby ćwiczyć refleks. Bo refleks, podobnie jak wiedza, bardzo liczy się w 'Jaka to melodia?'" - mówi kobieta.

Ślub zaplanowali na lipiec 2023 roku. Podczas wesela planują odtworzyć zabawę w "Jaka to melodia?". Dla frajdy swojej i gości. Tymczasem już w najbliższy piątek Beata ponownie pojawi się na planie "Jaka to melodia?". Jak jej pójdzie? Widzowie przekonają się już na początku listopada, kiedy TVP1 wyemituje odcinek z jej udziałem.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Jaka to melodia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy