Połączyła ich miłość do mody, a teraz tworzą zgrany duet!

Gwendoline Christie od lat gości na ekranach naszych telewizorów, jednak niewiele mówi się o jej partnerze. Jak się okazuje parę łączy wspólna pasja i miłość do mody. Co wiemy o Gilesie Deaconie?

Gwendoline Christie kojarzymy głównie dzięki roli w "Grze o tron", gdzie wcieliła się w Brienne z Tarthu — nieulękłej wojowniczki, która poprzysięgła chronić córki z rodu Starków. Ostatnio mogliśmy zobaczyć ją także w popularnym serialu "Wednesday".  

W życiu prywatnym woli jednak mierzyć się ze swoimi krawieckimi umiejętnościami, a wspiera ją w tym jej wieloletni partner, Giles Deacon. 

Reklama

Deacon i Christie: Idealnie dobrani?

Giles Deacon i Gwendoline Christie poznali się w 2013 roku przez wspólnych znajomych i połączyła ich wspólna miłość do mody. Mimo że Christie nie zdradza szczegółów swojego związku, to chętnie chwali się partnerem jako projektantem. W 2018 roku tak skomentowała talent Deacona. 

"Nie sądzę, że kiedykolwiek przestanę być pod wrażeniem kolosalnego talentu mojego partnera" 

Dzięki jego pracom, które może na sobie prezentować, czuje się "wyróżniona jako kobieta". 

Kim zatem jest Giles Deacon? Jeszcze przed związkiem ze znaną aktorką był rozpoznawalny w świecie mody. Szkolił się w Central Saint Martins w Londynie i pracował dla takich marek jak Bottega Veneta, Gucci i Emanuel Ungaro, a w 2004 roku założył własną markę GILES. 

Przez lata ubrał wiele gwiazd, w tym Cate Blanchett, Sarah Jessicę Parker, Kerry Washington, Beyoncé i Kate Hudson. Jeden z jego najbardziej zapadających w pamięć projektów miał na sobie Billy Porter na Oscarach w 2020 roku. Deacon zaprojektował także koronkową suknię Pippy Middleton w 2017 roku. 

Jak projektant wspomina pierwsze spotkanie z aktorką? Tak w 2018 roku mówił magazynowi "Grazia": 

"Poznałem Gwendoline sześć lat temu przez wspólnego znajomego i od razu zostałem oczarowany. Z miliona różnych powodów uważałem ją za niezwykłą. Sposób, w jaki się zachowuje, nie przypominał niczego, co widziałem wcześniej". 

Gwendoline Christie i Giles Deacon: Uzupełniają się

Gdy Christie została obsadzona w serialu Netflix "Sandman" w roli Lucyfera, Deacon stworzył całą jej garderobę na potrzeby serialu. 
 
W 2019 roku Christie zagrała w "Śnie nocy letniej" w Bridge Theatre w Londynie, a Deacon zaprojektował dwie sukienki, które miała na sobie wtedy na scenie. 

Jak tę współpracę ocenia aktorka? 

"Wspaniale jest pracować z kimś, kto wie, jakie są Twoje mocne strony, kto wie, jak sprawić, że poczujesz się pewnie, kto wie, jak sprawić, że będziesz dobrze wyglądać. To niezwykła osoba. Pracuje z wielką wrażliwością i nie boi się robić z kobiet odważnych i inteligentnych" - wyznała w rozmowie z Vougue. swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Gwendoline Christie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy