Połączył ich... Spider-Man. Wszyscy romansowali z koleżankami z planu!

"Spider-Man" od lat istnieje w popkulturowej świadomości. Jak się okazuje, pajęcze moce mają nie tylko wpływ na głównego bohatera, ale też na moc przyciągania kobiet. Okazuje się, że wszyscy odtwórcy głównej roli Petera Parkera romansowali ze swoimi partnerkami z planu.


"Spider-Man" z Tobeyem Maguirem zagościł na ekranach kin w 2002 roku i wprowadził fanów przygód pająka w całkowicie nową erę komiksowych przygód. Dekadę później, bo w 2012 roku zadebiutował "Niesamowity Spider-Man", w którym w główną rolę wcielił się Andrew Garfield. W kolejnych latach nadeszło kolejne odrodzenie człowieka-pająka, a to wydarzyło się za pośrednictwem Marvela, Avengers i Toma Hollanda

Reklama

Co łączy te wszystkie adaptacje? Jak się okazuje, każdego z głównych bohaterów połączył romans z partnerującymi im aktorkami. Prześledźmy najgłośniejsze związki pająków!

Toby Maguire i Kirsten Dunst

Sam Raimi stworzył ponadczasowy hit o superbohaterze "z sąsiedztwa". Tobey Maguire wcielił się w rolę Petera Parkera, a u jego boku mogliśmy zobaczyć Kirsten Dunst, która zagrała ukochaną człowieka-pająka: Mary Jane Watson. 

Romans na planie przerodził się w prawdziwe uczucie również poza nim. Para bardzo starała się utrzymać związek w tajemnicy i przez długi czas im się to udawało, pomijając gorące spojrzenia podczas wywiadów. Spora część współpracowników nie wiedziała o tej relacji, nawet reżyser Sam Raimi był zdziwiony, do momentu aż para się rozstała. 

Zerwanie nadeszło po ponad roku randkowania — na nieszczęście dla serii filmów — tuż przed drugim filmem. Publicznie nie ogłaszali swojego rozstania, ale źródła zbliżone do Kirsten Dunst informowały, że "relacja po prostu się skończyła" (via InStyle), a później zostali przyjaciółmi. Zakończona relacja wpłynęła na ich chemię na planie pozytywnie — wciąż darzyli się zaufaniem i szacunkiem.  

Prawie 20 lat po pierwszej części filmu, aktorka przyznała, że związek z Maguirem nie przetrwał ze względu na finanse, a konkretnie aktorka otrzymywała dużo mniejszą wypłatę niż filmowy Peter Parker. 

Andrew Garfield i Emma Stone

W 2012 roku Marc Webb stworzył swoją wersję Spider-Mana, a w głównej roli obsadził Andrew Garfielda. U jego boku pojawiła się Emma Stone, a romans rozkwitł. Podobno od samego początku między nimi iskrzyło. 

"W przerwach między ujęciami wygłupialiśmy się i nagle pomyślałem: to, co jest między nami, to coś innego" - wspominał aktor. 

Ostatecznie para rozstała się w 2015 roku, po 4 latach związku, ale wciąż zachowują przyjazne stosunki. Garfield z radością obserwował, jak w 2017 roku jego była dziewczyna odbierała Złotego Globa. 

"To było niesamowite zobaczyć, jak rozkwita jako aktorka" - zdradził w rozmowie z "Vanity Fair". 

Para nie podała oficjalnej przyczyny rozstania, ale podobnie jak Maguire i Dunst, nie chcieli publicznego związku. Jednak media snują domysły na temat rozstania, a według doniesień Garfield zbyt mocno poświecił się swojej karierze. 

Tom Holland i Zendaya

Tom Holland i Zendaya są obecnie jedną z najbardziej uwielbianych par młodego pokolenia w Hollywood. Para po raz pierwszy spotkała się w 2016 roku i pomimo ostrzeżeń, by tego nie robili, zakochali się w sobie. Od premiery "Homecoming" są nierozłączni, a w 2021 roku oficjalnie potwierdzono ich związek. 

Na każdym kroku możemy obserwować niezwykłe uczucie, które łączy tę parę. Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie to Zendaya świętuje wielkie sukcesy ("Diuna 2" czy "Challengers"), ale tuż za nią zawsze stoi Tom, który dumny jak paw kibicuje swojej partnerce. 

Regularnie uczestniczą wspólnie w różnych wydarzeniach, a niedawno kibicowali Idze Świątek na meczu tenisa. 

Wygląda na to, że pajęcza moc działa nie tylko na przeciwników Spider-Mana, ale również na partnerujące im aktorki. Nawet jeśli związki nie przetrwały długo, to pary pozostają w dobrych stosunkach nawet wiele lat po rozstaniu i kibicują sobie nawzajem w kolejnych sukcesach na ścieżce kariery. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Tom Holland | Zendaya | Emma Stone | Andrew Garfield | Kirsten Dunst
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy