Piotr Stramowski pozuje z żoną! Jej strój niewiele zasłania

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Fani chętnie śledzą życie zakochanych. Aktorzy zamieścili w swoich instagramowy galeriach wyjątkowy kadr. Czarno-biała fotografia zrobiła niemałe wrażenie na internautach.

Piotr Stramowski z ukochaną. Czuły kadr robi wrażenie

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski to jedna z najbardziej popularnych par polskiego szołbiznesu. Poznali się w 2013 roku na planie filmu "W spirali", a trzy lata później wzięli ślub. W 2019 roku na świecie pojawił się owoc ich miłości - córeczka Helena.

Aktorzy są ze sobą w związku od lat, jednak pilnie strzegą swojej prywatności. Ku uciesze wielbicieli od czasu do czasu w swoich wirtualnych galeriach publikują wspólne kadry.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski intymnie

Ostatnio na Instagramie aktorskiej pary pojawiła się czarno-biała fotografia, któa wywołała niemałe poruszenie wśród internautów. Na zdjęciu widzimy, jak Piotr Stramowski ubrany w jeansy i białą koszulkę bez rękawów obejmuje w pasie swoją ukochaną. Katarzyna Warnke znajdująca się na pierwszym planie ma na sobie prześwitującą bieliznę z koronki i spodnie z jeansu. Intymny kadr spotkał się z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem fanów małżeństwa.

Reklama

Autor: Katarzyna Solecka


RMF
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Stramowski | Katarzyna Warnke

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy