Pierce Brosnan po raz czwarty został dziadkiem

Niegdysiejszy odtwórca roli Jamesa Bonda ogłosił, że doczekał się czwartego wnuczka. Urodzony kilka dni temu Jaxxon Elijah to drugie dziecko najstarszego syna słynnego aktora.

Wiadomością o wnuku Pierce Brosnan podzielił się na swoim Instagramie. "Jaxxon Elijah Brosnan. Urodzony o godz. 15:06, 11 listopada 2022 r. Wszelkie błogosławieństwa dla ciebie, mój najdroższy wnuku, witaj. Gratulacje dla moich ukochanych Seana, Sanji i Marleya. Pokój z wami" - napisał gwiazdor pod dwoma zdjęciami, na których widać twarz niemowlęcia. 

Sean to 39-letni syn Brosnana, również aktor, a Sanja to jego synowa. Para, która wzięła ślub w 2014 r., wychowuje córkę o imieniu Marley.

Reklama

Pierce Brosnan uwielbia swoje wnuki

Brosnan ma jeszcze dwoje wnucząt - 24-letnią Isabellę i 17-letniego Lucasa. To dzieci jego córki Charlotte, która zmarła na raka jajnika w 2013 roku. Z powodu tej samej choroby zmarła matka Charlotte, Cassandra Harris, pierwsza żona Brosnana. Aktor nie był biologicznym ojcem Charlotte i jej brata Christophera. Gdy ożenił się z Harris, adoptował jej dzieci z pierwszego małżeństwa. Charlotte i Christopher zmienili uważali go za swojego ojca, zmiennili nawet nazwiska na Brosnan.

Były James Bond nie kryje, że uwielbia swoje wnuki. "Bycie dziadkiem to wielka radość, jest w tym coś odurzającego i pięknego" - powiedział po narodzinach wnuczki Marley w amerykańskim talk-show "Live with Kelly and Ryan".

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Pierce Brosnan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy