Pedro Almodovar i jego nieznana miłość. Są razem od ponad 20 lat i... mieszkają osobno

Pedro Almodovar nigdy nie ukrywał swojej homoseksualnej orientacji. Znacznie bardziej skryty jest, jeśli chodzi o szczegóły jego życia uczuciowego. Wiadomo, że od ponad 20 lat jest w związku z Fernando Iglesiasem Más, lecz w sieci na próżno można szukać ich wspólnych zdjęć. Co wiemy o tajemniczym mężczyźnie?

Dwukrotny laureat Oscara, Pedro Almodovar, od prawie 40 lat zachwyca widzów na całym świecie swoim wyjątkowym kinem autorskim. Wśród dzieł hiszpańskiego reżysera i scenarzysty można wymienić takie tytuły jak: "Prawo pożądania", "Zwiąż mnie", "Volver", "Wszystko o mojej matce", "Porozmawiaj z nią", "Skóra, w której żyję", "Ból i blask" czy najnowszy film "Matki równoległe". 

74-letni artysta otwarcie mówi o swojej homoseksualnej orientacji. Film "Ból i blask" jest reżyserowi szczególnie bliski, bowiem zawiera wątki autobiograficzne.

Reklama

"Kiedy mówię w 'Bólu i blasku', że nie jestem synem, którego oczekiwała moja matka, i że jest mi przykro, że byłem rozczarowaniem, nie mówię tak naprawdę o matce, ale o ludziach z mojej wsi, o tym, jak patrzą, kiedy już domyślają się, że coś jest nie tak. Sam nie wiesz jeszcze, że jesteś gejem, ale bardzo dobrze rozumiesz, że cię wykluczają. To dość trudne doświadczyć takiego odrzucenia jako dziecko. Takie coś odciska na człowieku brutalne piętno" - mówi, cytowany przez "Vivę!".

Pedro Almodovar: Kim jest jego partner?

Mimo że Almodovar publicznie deklaruje się jako osoba homoseksualna, o jego partnerze nie wiadomo zbyt wiele. Reżyser niedawno obchodził 74. urodziny, a jego ukochany, Fernando Iglesias Más, jest od niego o 18 lat młodszy. Co ciekawe, wychowywał się w zamożnej, lecz konserwatywnej rodzinie. Gdy był młodym chłopakiem, zmarł jego ojciec oraz brat.

Tworzą związek od ponad 20 lat. Pedro Almodovar jest na tyle skryty, jeśli chodzi o jego sprawy prywatne, że nie wiadomo nic o jego poprzednich związkach. Fernando Iglesias Más kiedyś spełniał się jako model i koszykarz, a dziś realizuje się jako trener, fotograf. Zdarzało się, że występował w filmach Almodovara.

Ponoć reżyser nie mieszka ze swoim ukochanym. Jak czytamy w "Vivie!", Fernando Iglesias Más mieszka ze swoją matką, którą się opiekuje w dzielnicy Malasaña w Madrycie, a Almodovar w Argüelles. Podobno, gdy jeżdżą razem na międzynarodowe festiwale, śpią w jednym hotelu, lecz osobnych pokojach tak jak inni członkowie zespołu Almodovara.

"Dziwne ścieżki życia": Ethan Hawke i Pedro Pascal w westernie Pedra Almodovara

Nowy film Pedra Almodovara - krótkometrażowy obraz "Dziwne ścieżki życia" - trafi na ekrany polskich kin 17 listopada 2023. W głównych rolach zobaczymy Pedra Pascala i Ethana Hawke'a.

Silva (Pedro Pascal) wyrusza konno przez pustynię w odwiedziny do znajomego szeryfa Jake'a (Ethan Hawke). Dwadzieścia pięć lat wcześniej zarówno szeryf, jak i Silva pracowali razem jako najemnicy. Silva odwiedza go, aby powspominać stare dzieje i tego wieczoru świętują swoje spotkanie.

Po wspólnie spędzonej nocy Jake zdaje sobie sprawę, że powodem odwiedzin Silvy jednak nie są wspomnienia ich starej znajomości. To zupełnie inny powód, który poznamy w kinach już 17 listopada - czytamy w materiałach prasowych.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy