Reklama

Paweł Małaszyński padł ofiarą oszusta! Aktor prosi fanów o wsparcie

Paweł Małaszyński od jakiegoś czasu zmaga się z poważnym problemem. Aktor odkrył, że ktoś podszywa się pod niego w internecie i próbuje kontaktować się z jego najbliższymi i znajomymi. Gwiazdor postanowił zareagować i opublikował w sieci poruszający wpis. W mocnych słowach odniósł się do ostatnich wydarzeń i ostrzegł fanów.

Paweł Małaszyński ofiarą oszustów

"Rzadko to robię, przyznaję. Nigdy nie komentuję bzdur na mój temat, bo same szybko znikają lub giną w milionach codziennych informacji, ale w tym momencie muszę to zrobić, bo dostaję w tej sprawie coraz więcej informacji od was i pytań 'czy to ja'. Zatem, informuję wszystkich zainteresowanych - profil ze zdjęć nie jest mój! To nie ja!" - pisał ostatnio Małaszyński na Instagramie.

Okazuje się, że od jakiegoś czasu w mediach społecznościowych funkcjonuje profil, za pomocą którego ktoś podszywa się pod aktora. Gwiazdor przyznał, że jego najbliżsi dostawali wiadomości od nieznajomego.

Reklama

"Doszło do tego, że osoba podszywająca się pode mnie podejmuje próby (pewnie kompletnie nieświadomie) pisania do moich dobrych znajomych, jak i członków rodziny nie mając o tym pojęcia, co widzicie na screenie zamieszczonym poniżej. Jedynym moim oficjalnym profilem na Facebooku, jak i na Instagramie jest właśnie ten, gdzie zamieszczam tę informację. Żaden inny, bo zdaję sobie sprawę z tego, że w sieci jest wiele moich fałszywych profili, które wciąż powstają. Możecie je śmiało zgłaszać jako fake'i, co czynicie, i za co jestem wdzięczny. Kochani moi fani i znajomi - uważajcie na siebie w sieci, uważajcie na swoje profile i co lajkujecie. Trzymajcie się ciepło" - dodał.

Paweł Małaszyński: Kariera

Paweł Małaszyński przez lata był obecny w każdej stacji telewizyjnej oraz na ekranach kin. Zagrał m.in. w "Oficerze", "Magdzie M.", "Twarzą w twarz" czy "Czasie honoru". Po tłustych latach, przyszły jednak te chude i aktor na jakiś czas zupełnie zniknął z show-biznesu. Niedawno powrócił i znów możemy go podziwiać przede wszystkim na małym ekranie. Widzowie ciepło przyjęli jego role w "Wojennych dziewczynach" oraz "Przyjaciółkach". Ostatnio pojawił się w serialu "Stulecie Winnych" oraz filmie "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle - tajemnice polskich fortun".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy