Reklama

Paweł Małaszyński na wyjątkowym zdjęciu z żoną. "Widać szczęście"

Aktor, któremu sławę przyniósł serial "Magda M.", czyli Paweł Małaszyński opublikował na Instagramie wyjątkową fotografię. Zapozował na niej wraz z żoną, Joanną. Pod zdjęciem zamieścił romantyczny opis.

Paweł Małaszyński: Niezwykła miłość

Aktor był nastolatkiem, gdy niespodziewanie stracił głowę dla Joanny Chitruszko - dziewczyny, którą znał od dziecka. Mieli po sześć lat, gdy po raz pierwszy spotkali się na korytarzu w... przedszkolu. Paweł nie zwrócił wtedy uwagi na Joasię. Nawet na nią nie spojrzał. 

Kiedy dwa lata później znów wpadli na siebie, byli już uczniami szkoły podstawowej. I znów nie zamienili ze sobą nawet słowa. Przez prawie 10 lat spotykali się niemal codziennie, ale fakt, że chodzą do tej samej szkoły i mieszkają po sąsiedzku na tym samym osiedlu w Białymstoku, nie miał dla nich żadnego znaczenia. Dopiero w liceum zaczęli się sobie podobać i się spotykać. Tak kroczą u swojego boku aż do dziś, świętując 30. rocznicę bycia razem i 20. rocznicę ślubu.

Reklama

Paweł Małaszyński opublikował zdjęcie z żoną

Paweł Małaszyński wraz ze swoją żoną, Joanną spędził ostatni tydzień w Stanach Zjednoczonych. Aktor opublikował fotografię z wyjazdu z podpisem "Two hearts beat as one (ang. Dwa serca biją jak jedno)".

Pod zdjęciem nie zabrakło miłych słów od obserwatorów, którzy pisali: "Miło się patrzy na was. Widać szczęście", "Wzór małżeństwa i miłości na zawsze", "Jacy państwo jesteście fajni. Tacy normalni, bez gwiazdorzenia. Cudowni!".

Zobacz też:

Marzena Kipiel-Sztuka o zbiórce: "Nigdy nie powiedziałam, że nie mam za co żyć"

Sylwia Bomba w zmysłowej sesji jesiennej. "Magicznie"

Kinga Rusin o balu TVN. Dogryzła jednej z gwiazd?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL