Paulina Sykut-Jeżyna zaprasza na prognozę pogody. Fani zasypali ją komplementami

Paulina Sykut-Jeżyna opublikowała w sieci nowe zdjęcie. Internauci nie mogą oderwać od niej wzroku! "Ależ ona piękna, ależ śliczna" - sypią się komplementy.

Paulina Sykut-Jeżyna: Instagram

Paulina Sykut-Jeżyna to znana i lubiana polska gwiazda, która regularnie zamieszcza nowe treści w swoich mediach społecznościowych. Dzieli się tam kadrami zarówno zawodowymi, jak i tymi, które mówią o jej życiu prywatnym. Pogodynka chętnie publikuje także fotografie z urlopów. 

Tym razem wrzuciła jednak zdjęcie ze studia telewizyjnego i zaprosiła internautów do obejrzenia prognozy pogody, którą osobiście przedstawi.

Paulina Sykut-Jeżyna: Komplementy od fanów

Fotografia Pauliny wywołała duże zainteresowanie fanów. Internauci zasypali ją komplementami i ciepłymi słowami. Padło też pytanie, w jaki sposób można skupić się na prognozie pogody, kiedy na ekranie telewizora pojawia się tak piękna kobieta.

Paulina Sykut-Jeżyna – kariera i życie prywatne

Reklama

Paulina Sykut-Jeżyna to rozpoznawalna i lubiana dziennikarka, prezenterka telewizyjna oraz pogodynka. Od lat jest związana z telewizją Polsat. Jest jedną z prowadzących "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" oraz przedstawia prognozy pogody. 

Prywatnie 42-latka jest szczęśliwą mamą i żoną. Jej mężem jest Piotr Jeżyna. Para ma 6-letnią córeczkę Różę.

Autor: Anna Helit

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Sykut-Jeżyna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy