Reklama

Paulina Chapko: Gwiazda "Na Wspólnej" jest w ciąży. Kto jest ojcem dziecka?

36-letnia Paulina Chapko opublikowała w mediach społecznościowych nowe zdjęcie. Uroczy kadr i ciążowy brzuszek skradły serca obserwatorów artystki.

 Artystka zapozowała razem z ukochanym na tle malowniczego krajobrazu. Jej partner, Joel Valencia, ekwadorski piłkarz, występujący na pozycji napastnika w hiszpańskim klubie AD Alcorcón, znany jest polskim kibicom m.in. z gry dla Piasta Gliwice, z którym w sezonie 2018/2019 wywalczył mistrzostwo Polski i otrzymał wyróżnienie dla najlepszego piłkarza rozgrywek. W 2020 roku grał dla klubu Legia Warszawa. Mężczyzna z uśmiechem obejmuje swoją wybrankę serca w okolicach brzuszka. Paulina Chapko, ubrana w białą zwiewną sukienkę, z uśmiechem na twarzy eksponuje ciążowe krągłości.

Reklama

Urocze zdjęcie zostało opatrzone krótkim "Amor", co w języku hiszpańskim oznacza "miłość". Jeszcze jakiś czas temu aktorka wyznała, że najbliższe miesiące spędzi właśnie w Hiszpanii.

Paulina Chapko: Jej dziecko przyjdzie na świat w Hiszpanii?

"Kocham Hiszpanię całym sercem. To przepiękny kraj, smaczna kuchnia, życzliwi ludzie, którzy uśmiechają się do mnie na ulicy. I przede wszystkim pogoda. Tutaj nawet w zimie cały czas świeci słońce. Najbliższe miesiące spędzę, delektując się pięknem tego miejsca. Madryt otwiera przede mną nowe możliwości. Jestem wdzięczna, że mogę z nich skorzystać!"- Chapko pisała na początku roku.

Teraz wiadomo już, że w urzekających okolicznościach przyrody cieszy się oczekiwaniem na narodziny dziecka. Przyszłym rodzicom życzymy wszystkiego najlepszego.  

Choć zarówno Paulina Chapko, jak i jej siostra Karolina Chapko, starają się chronić swoją prywatność, to na profilach w mediach społecznościowych aktorek od czasu do czasu pojawiają się kolejne fotografie i krótkie wpisy. Wirtualną galerię zdjęć przyszłej mamy obserwuje 27 tysięcy użytkowników.

Paulina Chapko znana jest widzom ze swojego udziału w produkcjach, m.in. takich jak: "Na Wspólnej", "Teraz albo nigdy!", "Galeria", "Ojciec Mateusz", "Ultraviolet", "Sala samobójców", "Oszukane", "11 minut", oraz "Miłość jest wszystkim".

Małgorzata Durmaj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL