Patricia Kazadi nie boi się mówić głośno o depresji i endometriozie. Gwiazda kończy 35 lat

Patricia Kazadi kończy właśnie 35 lat. Od lat funkcjonuje w show-biznesie i świetnie sprawdza się m.in. w roli prowadzącej najpopularniejszych programów telewizyjnych. W wywiadach nie boi się mówić o trudnościach, jakie spotkały ją w życiu. Na swoim Instagramie dzieli się doświadczeniami i szerzy samoakceptację.

Patricia Kazadi: Kariera

Patricia Kazadi urodziła się 17 marca 1988 w Warszawie. Jej ojciec pochodzi z Demokratycznej Republiki Konga. W telewizji zadebiutowała w 2002 roku w programie "Szansa na sukces". Grała w serialu "Egzamin z życia". Sporą rozpoznawalność przyniósł jej program "You can dance - po prostu tańcz", gdzie wcielała się w rolę prowadzącej.

Równocześnie z karierą telewizyjną, rozwija także karierę muzyczną. W 2021 roku wydała single: "Natural" i "Wyobraźnią", a w październiku 2022 wydała utwór "Ona".

Reklama

Ostatnio można ją było oglądać jako prowadzącą w programie TVN "Perfect Picture".

Patricia Kazadi: Na Instagramie promuje ciałopozytywność

Kazadi na bieżąco informuje o coraz to kolejnych projektach oraz kwestiach z zakresu życia codziennego. Cieszy się sympatią fanów, których liczba na samym Instagramie sięga już 268 tys. osób. Publikowane przez nią treści przyciągają całą masę obserwatorów, a ci, podobnie jak ich idolka, pozostają niezwykle aktywni. Chętnie dzielą się z nią swoimi historiami, doświadczeniami, pochlebnymi komentarzami oraz rozmaitymi reakcjami.

Gwiazda przekonuje, aby pokochać samego lub samą siebie i cieszyć się nawet z najmniejszych rzeczy. Porusza tematy, takie jak ciałopozytywność czy samoakceptacja. Dla wielu stała się inspiracją i ogromną motywacją.

Patricia Kazadi walczyła z depresją i myślami samobójczymi

W jednym z wywiadów przyznała, że od małego przeżywała różne sytuacje i emocje, a to rzutowało na jej dorosłe życie.

Gwiazda u szczytu popularności dodatkowo musiała zmagać się ze znacznym hejtem, co finalnie pogorszyło jej stan i doprowadziło do myśli samobójczych. Dziś aktorka czuje się lepiej, ale przyznaje, że o bolesnych sytuacjach trudno jej będzie zapomnieć.

Patricia Kazadi choruje na endometriozę

Patricia Kazadi w szczerym wywiadzie dla "Wysokich Obcasów" wyznała, że przez ostatnie lata poważnie chorowała. 

Niestety, jak przyznała, wiele specjalistów nie potrafiło jej pomóc i prawidłowo zdiagnozować.

W pewnym momencie Kazadi straciła wszelkie nadzieje i zaczęła się izolować od bliskich. Dopiero przyjaciółka poleciła jej specjalistę, który finalnie był w stanie określić na co choruje i rozpocząć leczenie. Okazało się, że dopadła ją enodmetrioza. Na Instagramie szerzy wiedzę na temat tej choroby i pomaga innym z nią walczyć.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Patricia Kazadi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy