Patricia Kazadi eksponuje wdzięki! "Szok"

Patricia Kazadi nie przestaje zachwycać w sieci. Za pośrednictwem Instagrama pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami, którzy z wypiekami na twarzy śledzą jej kolejne publikacje. W wirtualnej galerii zdjęć wokalistki pojawiły się kadry, które powalają na kolana. Patricia Kazadi zarówno w wieczorowym wydaniu, jak i tym codziennym podbija serca obserwatorów! Zdjęcia poniżej.

Patricia Kazadi nie przestaje zachwycać

Patricia Kazadi aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, na których relacjonuje kulisy ze swojej codzienności. Artystka od pewnego czasu coraz częściej publikuje odważne fotografie, które rozpalają zmysły wielu użytkowników sieci. 

Ci cenią ją za naturalność, talent, kreatywność, ale także dystans do siebie. Wśród internautów nie brakuje także wielbicieli jej urody. A tę piosenkarka, aktorka i prowadząca telewizyjne show eksponuje na coraz to kolejnych ujęciach. W jej wirtualnej galerii zdjęć znaleźć można gorące kadry z bajecznych wycieczek, w pełnym makijażu, zmysłowej stylizacji, ale i te, na których make-upu brak, a w tle widać przytulne domowe "cztery kąty".

Zaskakująca stylizacja Kazadi

Reklama

Niemałe poruszenie i błyskawiczną reakcję obserwatorów wywołała publikacja, na której Patricia Kazadi pewnym krokiem i z nowymi pomysłami wkracza w rok 2022. Celebrytka zdecydowała się upiąć włosy w długi kucyk, założyć czarne: marynarkę, spodnie oraz top z głębokim dekoltem. Złote dodatki dopełniają całości i podkreślają rozświetlony biust artystki. Lekko rozchylone usta i drapieżne spojrzenie dodają nieco pikanterii. Elegancki strój szczególnie przypadł fanom do gustu, na których komentarze nie trzeba było czekać!

Kontynuacje do wpisu wydaje się stanowić kolejny post, w którym artystka pisze o noworocznych postanowieniach i celach na kolejne miesiące. I, jak wyżej, Patricia Kazadi stawia zarówno na wieczorowe stylizacje, jak i te "na co dzień".

W tym wypadku zdecydowała się z kolei na rozpuszczone, skręcone włosy, długą koszulę, czarne botki i lateksowe spodnie.

Autor: Małgorzata Durmaj

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Patricia Kazadi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama