Oto nowa dziewczyna Michele Morrone? Mają romans?

Fani na całym świecie zaczęli plotkować o rzekomym romansie Khloe Kardashian z gwiazdorem filmu "365 dni", Michele Morrone. Para była widziana na imprezie po pokazie mody, gdzie mężczyzna został nagrany w momencie, gdy czule obejmował celebrytkę.

Khloe Kardashian i Michele Morrone mają romans?

Na tygodniu mody w Mediolanie pojawiło się wiele światowych gwiazd i celebrytów. Wśród obecnych była Khloe Kardashian, która spędzała ten czas w towarzystwie Michele Morrone, aktora znanego z filmu nakręconego na podstawie "365 dni" Blanki Lipińskiej.

Nie upłynęło dużo czasu, a na instastory celebrytki pojawiło się zdjęcie z mężczyzną. Uwagę fanów i mediów z całego świata przykuło zachowanie aktora, który w rozmowach obejmował Khloe lub trzymał ją za rękę. Do sieci trafiło też nagranie z after party pokazu Dolce & Gabbana, na którym widać, jak Michele przybliża się do Khloe, szepcze jej coś do ucha i dotyka jej włosów. To wideo wzbudziło dużą ciekawość i ożywiło dyskusję na temat życia uczuciowego Kardashianki!

Reklama

Khloe Kardashian: Życie uczuciowe

Jak na razie brak oficjalnego komentarza od Khloe czy Michele. Warto jednak wiedzieć, że fani z całego świata liczą na to, że celebrytka zwiąże się z aktorem. W sieci można znaleźć mnóstwo niepochlebnych komentarzy na temat ojca jej dzieci, koszykarza Tristana Thompsona, z którym była związana do momentu, gdy dowiedziała się o jego zdradach.

Okazuje się jednak, że celebrytka dalej ma kontakt ze sportowcem, z którym ostatnio bawiła się na imprezie urodzinowej Beyonce. W temacie związku z Morrone fani oczekują na komentarz celebrytki, jednak nie ukrywają, że chętnie zobaczyliby ją jako partnerkę aktora!

"Oby coś z tego było", "Pasują do siebie. Powinni być razem", "Chciałabym, żeby byli razem" - pisali.

Autor: Hubert Drabik

RMF
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy