Omenaa Mensah znów zostanie mamą? W końcu to wyznała

44-letnia Omenaa Mensah i 46-letni Rafał Brzoska cztery lata temu wzięli ślub. Dwa lata wcześniej na świecie pojawił się ich syn, Vincent. Prezenterka TVN i przedsiębiorca, który jest jednym z najbogatszych Polaków pytani, czy planują teraz powiększyć rodzinę, odpowiadają, że jeszcze nie podjęli w tej kwestii ostatecznej decyzji.

Omenaa Mensah zostanie mamą po raz trzeci?

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska zdecydowali się na swojego drugiego wspólnego live'a na Instagramie. Para, poza przybliżeniem swoich planów na rok 2023, zgodziła się odpowiedzieć na dosyć osobiste pytanie ze strony swoich obserwatorów, dotyczącego tego, czy planują powiększyć rodzinę.

Brzoska był nim trochę zmieszany, ale Mensah odważyła się odpowiedzieć. "Myślimy o tym od czasu do czasu. Decyzji nie podjęliśmy, bo mamy bardzo dużą patchworkową rodzinkę. Nie mówimy 'nie', nie mówimy 'tak'" - stwierdziła. "Los zdecyduje, po prostu" - dorzucił jej mąż.

Reklama

Para ma jedno wspólnego dziecko - Vincenta, który skończy w tym roku sześć lat. Omenaa ma również córkę z poprzedniego związku - 21-letnią Vanessę. Z kolei jej mąż wychowuje jeszcze dwie córki z wcześniejszej relacji.

Mensah wyjawiła też, że jej najbardziej wymarzoną podróżą jest wyprawa na safari do Afryki. Para ma już jedno ważne, wspólne doświadczenie związane z tym kontynentem - przysięgę małżeńską złożyli sobie w RPA.

Omenaa w roku 2023 planuje dalej rozwijać ich działalność charytatywną - oboje mają swoje fundacje. Niedawno ufundowali 2,5 tys. posiłków wigilijnych dla osób samotnych i bezdomnych oraz 10 tys. śpiworów, które trafią do noclegowni w całym kraju. Mensah zajmie się ponadto wdrażaniem dwóch projektów biznesowych - oba związane są z architekturą i designem.

PAP life
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy