Reklama

Oliwia Bieniuk zrzuca ubrania i pozuje w bikini

Prażące promienie słońca, chwile spędzone na tarasie, dźwięki muzyki, świeży owoc i pełen relaks - tak wygląda wypoczynek 19-letniej Oliwii Bieniuk. Córka zmarłej Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka zachwyciła w naturalnym wydaniu.

Oliwia Bieniuk wkracza w świat show-biznesu

Oliwia Bieniuk jest 19-letnią córką zmarłej aktorki Anny Przybylskiej, znanej z takich produkcji, jak: "Złotopolscy", "Kariera Nikosia Dyzmy", "Bilet na Księżyc", "Daleko od noszy", "Bokser", oraz piłkarza, byłego reprezentanta Polski - Jarosława Bieniuka. Mimo młodego wieku, celebrytka ma już na swoim koncie udział w dwunastej edycji show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", gdzie razem z Michałem Bartkiewiczem zajęli trzecie miejsce.

Młoda gwiazda cieszy się także sporą popularnością w sieci. Jej profil na Instagramie obserwuje obecnie 250 tys. użytkowników, a publikacje, ukazujące kulisy jej życia codziennego, oraz kadry, obrazujące efekty profesjonalnych sesji zdjęciowych, przyciągają uwagę internautów.

Reklama

Bieniuk raz na jakiś czas udostępnia także rozmaite relacje, tzw. InstaStories. Dzieli się tam swoimi przemyśleniami, doświadczeniami, odpowiada na pytania zainteresowanych fanów. Na jednej z nich pokazała, jak spędza swój wolny czas. I choć, jak sama tłumaczyła, już niedługo planuje przeprowadzić się do Warszawy, to teraz korzysta ze słonecznej pogody i chwil pełnych wypoczynku.

Oliwia Bieniuk w bikini

Młoda celebrytka zachwyciła w pomarańczowym bikini z białymi elementami. Nastoletnia gwiazda relaksuje się na tarasie, korzysta z zapierającej dech w piersiach pogody, cieszy się prażącymi promieniami słońca i w naturalnym wydaniu spogląda prosto w obiektyw.

Oliwia Bieniuk oczarowała instagramową społeczność bez makijażu i w rozpuszczonych włosach. Odważnie prezentuje swoją figurę, a zmysłowa stylizacja zdecydowanie podgrzewa atmosferę!

Muzyka, świeży owoc i piękna pogoda. Jak czytamy w krótkim podpisie zdjęcia, 19-latka docenia uroki przyrody i wysokie temperatury powietrza.

Autor: Małgorzata Durmaj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL