Oliwia Bieniuk zmaga się z chorobą. O swojej dolegliwości poinformowała fanów

Oliwia Bieniuk przekazała fanom, że jej codzienność bywa ostatnio dość uciążliwa. Wszystko przez chorobę, z jaką się zmaga. O nieprzyjemnym schorzeniu poinformowała za pośrednictwem Instagrama. Co dolega młodej aktorce?

Oliwia Bieniuk, choć dopiero tak naprawdę wkracza w aktorski i show-biznesowy świat, od lat ma liczne grono fanów. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka spełnia się jako modelka, a jakiś czas temu rozpoczęła studia na Akademii Teatralnej, gdzie szlifuje umiejętności, by pójść w ślady znanej mamy. 20-latka ma już zresztą kilka doświadczeń w pracy z kamerą. Niedawno mogliśmy ją oglądać w serialu "Gliniarze". Jakiś czas temu udowodniła również, że doskonale radzi sobie na parkiecie tanecznym. W 2021 roku wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami". Z Michałem Bartkiewiczem dotarła aż do półfinału show.

Reklama


Bieniuk o swojej codzienności, projektach zawodowych i, od czasu do czasu, życiu prywatnym, chętnie opowiada w mediach społecznościowych. Ostatnio podzieliła się z fanami informacją, że zmaga się z uciążliwą dolegliwością. 

Co dolega Oliwii Bieniuk?

Oliwia Bieniuk na InstaStories przyznała, że od jakiegoś czasu nieustannie nosi okulary przeciwsłoneczne, bo cierpi na wirusowe zapalenie spojówek. Na dowód dodała zdjęcie, na którym widać, że jej oczy są mocno zaczerwienione i załzawione. 

20-latka nie traci jednak pogody ducha. W kolejnej relacji zamieściła fotografię, na którą nałożyła upiększający filtr i zażartowała:

"Pomimo przeciwności losu. Uśmiech mi nie schodzi z twarzy".

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Oliwia Bieniuk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama