Olga Kalicka uciekła przez zimnem. Przedłużyła sobie lato

Olga Kalicka wypoczywa w słonecznej Grecji. Swój "wakacyjny" wyjazd relacjonuje w mediach społecznościowych. Artystka podzieliła się z fanami serią fotografii na tle malowniczego krajobrazu. Prażące słońce, krystaliczna woda, błękitne niebo i szeroki uśmiech - aktorka po raz kolejny oczarowała internautów!

Olga Kalicka na "wakacyjnym" wyjeździe do Grecji

W ostatnim czasie Olga Kalicka prężnie relacjonuje swój "wypad" do Grecji. Jeszcze jakiś czas temu przyznała, że "przedłużyła sobie lato". 29-latka postawiła na chwile relaksu w zapierających dech w piersiach okolicznościach przyrody. Na Instagramie, obserwowanym przez 437 tysięcy użytkowników sieci, pojawiła się seria fotografii oraz krótkie wideo z wycieczki. Materiały wprowadzają fanów w iście wakacyjną atmosferę. Z InstaStories aktorki dowiadujemy się, że ta ma przed sobą jeszcze tylko kilka dni słonecznego wypoczynku.

Dzień dobry, jeszcze was troszczkę zdenerwuje, ale już tylko kilka dni mi zostało do końca moich wakacji. Korzystam ze słońca, bo chyba Grecja jest jedynym krajem w Europie, gdzie w ogóle jest jeszcze słońce. Jak zaczęłam sprawdzać pogodę, to się przeraziłam i nie chcę wracać do Warszawy- przyznaje z humorem artystka.

Reklama

Fani zachwyceni wakacyjną pocztówką aktorki

W wirtulanej galerii zdjęć Olgi Kalickiej pojawiły się: pełne uśmiechu, słońca i uroku fotografie. Celebrytka stanęła przed aparatem w krystalicznej wodzie, na tle malowniczych skał i w dwuczęściowym stroju kąpielowym. Pocztówka z wyjazdu podbiła wirtualne serca publiczności. Internauci pospieszyli z publikacją komplementów.

Olga Kalicka: Instagram, rodzina, kariera

Olga Kalicka aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Wśród publikowanych materiałów nie brakuje ujęć z zakresu życia prywatnego i życia zawodowego gwiazdy. Na udostępnianych fotografiach artystce towarzyszą często: przyjaciele i syn. 29-latka prywatnie doskonale sprawdza się w roli mamy. Aktorka wychowuje małego Aleksia, z którym, wydaje się, tworzy wyjątkową relację: "Świat jest nasz!!!". Chłopiec przyszedł na świat w 2019 roku. "Już jest. Bezgraniczna miłość od pierwszej chwili. Cześć synu" - pisała wówczas celebrytka.

W grudniu 2021 roku poinformowała o rozstaniu ze swoim partnerem, ojcem dziecka, Cezarym Nowakiem: "To będzie dla mnie trudne, bolesne wyznanie. Włożyliśmy wiele trudu i pracy w to, żeby być pełną rodziną, ale nie zawsze pomimo chęci i pełnego zaangażowania osiągamy to czego pragniemy. Kilka miesięcy temu podjęliśmy więc najtrudniejszą decyzję w naszym życiu. Decyzję o rozstaniu. To, co jest niezmienne, to to, że kochamy Aleksia najbardziej na świecie i jako jego rodzice zrobimy wszystko, by miał cudowne, pełne radości dzieciństwo i wyrósł na mądrego, szczęśliwego człowieka".

Olga Kalicka jest doskonale znana widzom produkcji, m.in. takich jak: "Rodzinka.pl", "Dziewczyny z Dubaju", "Wkręceni2", "Galeria" czy "Plebiania". W 2016 roku wzięła udział w szóstej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" Jej partnerem tanecznym był Rafał Maserak, z którym zajęła drugie, finałowe miejsce. Od stycznia 2018 roku występuje na scenie warszawskiego Teatru Kwadrat. Prowadzi także własną firmę odzieżową.

Autor: Małgorzata Durmaj

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Olga Kalicka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy