Olga Kalicka rozstała się z narzeczonym! "Najtrudniejsza decyzja w życiu"

Olga Kalicka poinformowała swoich fanów za pośrednictwem Instagrama, że rozstała się z ojcem swojego synka - Cezarym Nowakiem. Aktorka wydała specjalne oświadczenie, czym potwierdziła pojawiające się od jakiegoś czas medialne spekulacje. "Podjęliśmy najtrudniejszą decyzję w naszym życiu. Decyzję o rozstaniu" - napisała.

Olga Kalicka i rozstanie z partnerem

Olga Kalicka to aktorka, która mimo młodego wieku, ma na swoim koncie sporo filmowych i serialowych kreacji. Rola Magdy w serialu: "Rodzinka.pl" stała się jej trampoliną do świata filmu, a niedawno Kalicka wzięła udział m.in. w głośnej produkcji zatytułowanej: "Dziewczyny z Dubaju". Już podczas uroczystej premiery zabrakło u jej boku partnera - Cezarego Nowaka, z którym 28-letnia Gwiazda ma syna Aleksego. Wywołało to falę spekulacji na temat problemów w związku aktorki, a kolorowe media zaczęły donosić o rozstaniu pary. Do tej informacji postanowiła więc odnieść się sama zainteresowana, publikując na Instagramie oświadczenie.

Olga Kalicka na Instagramie - oświadczenie

Reklama

W dalszych słowach Olga Kalicka odniosła się m.in. do medialnych "przecieków", a także wyznała, że nie zamierza więcej odnosić się do delikatnej sprawy:

Partnerem Olgi Kalickiej był Cezary Nowak, z którym aktorka tworzyła związek od kilku lat. Owocem ich miłości był syn Aleksy, który przyszedł na świat w styczniu 2019 roku.

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Olga Kalicka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama