Reklama

Ola Żebrowska w niekompletnym stroju odsłania ciążowy brzuch i pozuje z mężem

Aleksandra Żebrowska jest w zaawansowanej ciąży. Piękna żona Michała Żebrowskiego właśnie opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie, na którym odsłania krągłości. Na fotografii znalazł się także sam aktor, a internauci nie mogli powstrzymać się od ciekawych porównań.

Aleksandra Żebrowska i czwarta ciąża

Aleksandra Żebrowska jest w ciąży. Znana para, która wychowuje już trzech synów, niebawem powita na świecie kolejną pociechę. O tym, że do porodu zostało już naprawdę niewiele czasu, może świadczyć najnowsza fotografia Żebrowskiej.

Na zdjęciu, które pojawiło się na Instagramie, państwo Żebrowscy pozują na malowniczym górskim tle, a bohaterka ujęcia pozuje w bieliźnie i szlafroku. Uwagę zwraca również ubiór jej męża: Michała Żebrowskiego. Gwiazdor "Na dobre i na złe" sprawia bowiem wrażenie, jakby wybierał się wprost na salę operacyjną!

Reklama

Aleksandra i Michał Żebrowscy na Instagramie

Michał Żebrowski ma na swoim koncie wiele serialowych i filmowych ról. Od 2011 roku występuje w "Na dobre i na złe", gdzie wciela się w postać profesora Andrzeja Falkowicza. Nic więc dziwnego, że czujni internauci nie tylko docenili "oczko" puszczone przez parę w ich stronę, ale też w mig powiązali wspomniany obraz właśnie z telewizyjną produkcją.

"No, przecież to sam profesor Falkowicz!", "Falko już raz odbierał poród, dał radę, powodzenia", "Lekarze z Leśnej Góry najlepsi" - komentują użytkownicy.

Aleksandra Żebrowska aktywnie działa na Instagramie, a każdy jej post zyskuje mnóstwo reakcji internautów. Sama autorka wpisów nierzadko porusza bardzo ważne kwestie, ale też publikuje sporo treści, w których "przemyca" humor, uśmiech i pozytywną energię. Wszystko to sprawiło, że Ola Żebrowska trafia prosto w serca użytkowników sieci, a oni "odwdzięczają" się jej pochlebnymi odpowiedziami i aktywnością na jej profilu. Sprawdzacie czasem, co słychać u państwa Żebrowskich?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL