Nowe wieści w sprawie rozwodu Kaczorowskiej i Peli. Nie będzie ugody?
Zakończenie związku Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli od miesięcy wzbudza wiele emocji. Z najnowszych informacji wynika, że rozwód nie będzie jednak łatwą sprawą. Jak podaje znajomy celebrytów, wciąż nie podpisano żadnej ugody, przez co do finalizacji sprawy jest jeszcze daleko.
Rozstanie Macieja Peli i Agnieszki Kaczorowskiej było jednym z najgłośniejszych wydarzeń końcówki 2024 roku. Ich trwający od 2018 roku związek rozpadł się jesienią 2024, choć wydawało się, że są doskonale dopasowaną parą.
Zaskoczeni rozstaniem byli nie tylko fani tej relacji, ale tak sam Pela, który wielokrotnie przyznawał, że partnerka nie dawała mu wcześniej żadnych sygnałów dotyczących tego, że ich związek potrzebuje pomocy.
Rozstanie Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli wciąż budzi wiele emocji. Niedawno dowiedzieliśmy się, że aktorka i tancerka zmieniła już miejsce zamieszkania — przeniosła się na warszawską Pragę, choć wciąż niektóre ze swoich rzeczy zostawiła w dawnym mieszkaniu. Z kolei Pela nie ukrywa, że trudne chwile po rozstaniu pomaga mu przetrwać wsparcie najbliższych. W wywiadzie dla Plejady podkreślił, że jego rodzice odegrali w tym czasie ogromną rolę.
ShowNews.pl podał nowe informacje na temat rozwodu pary. Według informatora portalu wciąż nie podpisano żadnej ugody poświadczonej przez notariusza. Małżonkom nie udało się dojść do żadnych kompromisów w sprawie posiadanych dóbr, wspólnie założonej spółki czy kredytu pobranego na willę.
"Agnieszka po prostu wyprowadziła się, nie zabierając nawet wszystkich swoich rzeczy i przestała spłacać kredyt. Około 3 tysięcy złotych miesięcznie płaci Maciej i na dłuższą metę dom kiedyś pewnie zostanie wystawiony na sprzedaż. Do tego ponad 2 tysiące kosztuje szkoła ich dzieci, a Agnieszka płaci jeszcze co miesiąc 3 tysiące za wynajem samochodu" - poinformował znajomy celebrytów.
"Nawet sprawy spółki 'Pelaki' nie udało się rozstrzygnąć. Agnieszka nadal jest w niej prezesem, a Maciej udziałowcem. To w ramach tej firmy prowadzili swoje kursy tańca online. Na dodatek Aga zarejestrowała pod tym samym adresem działalność konkurencyjną, na co powinna mieć zgodę spółki. I być może to też będzie musiał rozstrzygnąć sąd gospodarczy" - dodał.
Jak donosił portal "Pudelek", w Kaczorowska nie narzekała na samotność w trakcie Świąt Wielkanocnych. Podczas spaceru w wolny dzień towarzyszył jej Marcin Rogacewicz. To nie pierwszy raz, gdy zostali przyłapani na wspólnym wyjściu, a fani doszukują się oznak buzujących emocji. Wiele plotek pojawiło się tuż po tym, jak media obiegła informacja o rozwodzie Rogacewicza. Zarówno Kaczorowska jak i Rogacewicz mierzą się z poważnymi zmianami w życiu i poszukują dla siebie nowej drogi.
Zobacz też: Charyzmatyczna bohaterka powraca! Poprzedni sezon był hitem