Nowe wieści! Meghan i Harry zmieniają kurs. Los Angeles zamiast Montecito?

Książę Harry i Meghan Markle planują kolejną przeprowadzkę! Po życiu w Montecito, para poszukuje nowej siedziby. Gdzie zdecydują się zamieszkać tym razem? Media już huczą od spekulacji.

Po głośnym opuszczeniu Wielkiej Brytanii w 2020 roku, Meghan Markle i książę Harry rozpoczęli nowy rozdział swojego życia w Stanach Zjednoczonych. Mimo ogłoszonej potrzeby zachowania prywatności i ucieczki od nadmiernej uwagi mediów, para nieuchronnie znalazła się w centrum światowego zainteresowania. 

Od wywiadu z Oprah Winfrey, poprzez udział w filmach dokumentalnych, po wydanie intymnej książki przez księcia Harry'ego, ich życie w USA wydaje się być równie medialne, co ich czas w rodzinie królewskiej. Czy ich decyzja o wyjeździe naprawdę była próbą odnalezienia spokoju, czy też otwarciem nowego rozdziału w świecie show-biznesu?

Reklama

Meghan i Harry: W poszukiwaniu nowego domu pośród gwiazd

Meghan Markle i książę Harry, po zrezygnowaniu z obowiązków królewskich i przeprowadzce do Montecito w Kalifornii, rozważają kolejny krok - przeprowadzkę do Los Angeles. Dlaczego para królewska skupia się na "mieście aniołów"? 

Portal TMZ podaje, że Meghan i Harry poszukują bliskości do świata Hollywood i większych możliwości, jakie oferuje Los Angeles. 

Początkowo para miała w planach poszukiwania domu w Malibu, jednak zmienili zdanie. Teraz, zamiast malowniczego nadmorskiego miasteczka, Meghan i Harry skupiają się na bardziej tętniącym życiem Los Angeles. Czy rzeczywisty powód to jednak chęć zachowania prywatności, czy może pragnienie bycia bliżej centrum rozrywki? 

Czy znajdą idealne miejsce?

Od chwili opuszczenia Wielkiej Brytanii, życie księżnej i księcia Sussex wydaje się być ciągłym poszukiwaniem idealnego miejsca do życia. Po krótkim pobycie w Kanadzie i osiedleniu się w Montecito, teraz kierują swoje kroki ku Los Angeles. Czy LA okaże się być domem, którego szukają, czy też kolejnym etapem ich podróży?

Meghan i Harry, niezależnie od wyboru miejsca zamieszkania, zdają się pisać swoją unikalną historię poza tradycyjnymi ramami rodziny królewskiej. Ich decyzje, zarówno te dotyczące kariery, jak i życia osobistego, są przedmiotem nieustającej fascynacji i spekulacji na całym świecie.

Zobacz też: 

Elizabeth Debicki: Najtrudniejsza rola w życiu? "Pięć piekielnych lat oczekiwania"

Disney Plus grudzień 2023 - nowości. Pełna lista premier

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Książę Harry i Meghan Markle
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy