Natalia Siwiec w stroju kąpielowym na Instagramie! Gorące zdjęcia podbijają sieć! "Wyglądasz jak anioł" [foto]

Natalia Siwiec zamieściła na swoim Instagramie kolejne gorące zdjęcia. Zmysłowe kadry podpiły serca fanów celebrytki. "Wyglądasz jak anioł", "Jestem fanką twojej urody" - piszą internauci.

Natalia Siwiec w kostiumie kąpielowym

Natalia Siwiec słynie ze swojej kreatywności i miłości do "szalonych" stylizacji. Celebrytka chętnie eksperymentuje z ubiorem oraz dodatkami. Swoje pomysły publikuje w ramach wirtualnej galerii na Instagramie.

W internetowym albumie 39-latki nie brakuje zarówno efektów profesjonalnych sesji zdjęciowych, jak i spontanicznych fotografii, powstałych pod wpływem chwili. Celebrytka aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się swoją codziennością, pomysłami, przemyśleniami. Publikowane przez nią treści cieszą się zainteresowaniem 1,3 mln użytkowników.

Reklama

Modelka nawiązuje współpracę z rozmaitymi markami. Ich efekty prezentuje instagramowej społeczności. Nie inaczej było również i tym razem, kiedy Natalia Siwiec podzieliła się z obserwatorami dwiema fotografiami w stroju kąpielowym. Celebrytka ma na sobie seksowny kostium z siateczką. Fani od razu zaczęli komplementować gwiazdę.

"Piękna", "Wow", "OMG... Natalia, wyglądasz jak anioł", "Jestem fanką Twojej urody", "Jesteś przepiękna" - piszą internauci w komentarzach.

Natalia Siwiec: Kariera, Instagram, rodzina

Natalia Siwiec, modelka i jedna z najpopularniejszych postaci w polskim show-biznesie, nieustannie zaskakuje. Okrzyknięta mianem "Miss Euro 2012" celebrytka pojawiła się na planie produkcji, takich, jak "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" (w parze z Janem Klimentem), "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa", "365 dni: Ten dzień" czy "Kolejne 365 dni".

Natalia Siwiec prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Chętnie opowiada o swoich: doświadczeniach oraz kulisach zawodowych projektów. Relacjonuje rozmaite współprace z markami, fotografuje stylizacje na oficjalne wyjścia, dzieli się czasem spędzonym z rodziną. Modelka utrzymuje stały kontakt z fanami i dba o to, aby posty pojawiały się w jej internetowym albumie regularnie.

39-latka prywatnie związana jest z Mariuszem Raduszewskim. Razem z ukochanym wychowuje córkę Mię, która przyszła na świat w 2017 roku. Mąż gwiazdy aktywnie uczestniczy także w życiu syna (Mateusza Raduszewskiego) ze swojego poprzedniego związku.

Autorka: Małgorzata Durmaj

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Siwiec
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy