"Moda na sukces": Katherine Kelly Lang jest wiecznie młoda?

​Katherine Kelly Lang jest najbardziej rozpoznawalną twarzą "Mody na sukces". Aktorka gra w amerykańskiej operze mydlanej od samego początku, czyli od 1987 roku. Fani zachwycają się nie tylko grą aktorką, ale przede wszystkim nieprzemijającą urodą. Lang w tym roku skończy 62 lata i udowadnia, że metryka nie ma dla niej znaczenia - nadal wygląda świeżo i promiennie.

Katherine Kelly Lang: Początki kariery

Katherine Kelly Lang urodziła się 26 lipca 1961 roku w Hollywood, dzielnicy Los Angeles. W wieku 18 lat postanowiła pójść w ślady swojej matki - Judith Lang i tak jak ona związać swoją przyszłość z aktorstwem.

Zadebiutowała w niewielkiej roli jako Allison w komedii Skatetown, U.S.A. (1979) u boku Scotta Baio, Patricka Swayze i Rona Palillo. Potem pojawiała się głównie w niewielkich rolach filmowych i serialowych oraz teledyskach. Rozpoczęła również pracę jako fotomodelka, reklamując m.in. stroje sportowe.

Reklama

W latach 80. można ją było zobaczyć w kilku serialach. Zagrała w takich produkcjach, jak "Żar młodości", "Riptide", czy "Happy days". Prawdziwa popularność przyszła jednak dopiero w 1987 roku, kiedy Lang otrzymała rolę Brooke Logan w nowym serialu stacji CBS - "Moda na sukces".

Katherine Kelly Lang w "Modzie na sukces"

Rolę Brooke Logan przyjęła mając 26 lat. Jest jedną z nielicznych osób z oryginalnej obsady, która postanowiła kontynuować swoją przygodę z serialem CBS. Lang nigdy nie żałowała swojej decyzji. Co prawda pojawiła się jeszcze w kilku innych produkcjach (jak np. "Stan the Man" czy "Diabolika") jednak nierozerwalnie kojarzona jest z postacią Brooke.

Pytana w wywiadach o to, czy sądziła, że "Moda na sukces" będzie międzynarodowym hitem stwierdziła: "W tym czasie nikt nie przewidywał ani tak wielkiego sukcesu, ani tego, że "Modę na sukces" będziemy realizować tyle lat! Nikt także nie przewidywał w jakim kierunku rozwinie się moja rola i co przydarzy się Brooke. Moim zdaniem Brooke jest tym bardziej interesująca, w im większe tarapaty wpada. Kiedy jest szczęśliwa nie jest tak intrygująca".

Katherine Kelly Lang: Nie przestaje zachwycać

Katherine Kelly Lang w tym roku skończy 62 lata i wciąż zachwyca fanów na całym świecie swą nieskazitelną urodą. Mimo upływającego czasu gwiazda wciąż wygląda znakomicie. Sekretem jej doskonałego wyglądu, oprócz zabiegów medycyny estetycznej, jest uprawianie sportu.

Aktorka uwielbia jazdę na rowerze i od lat jeździ konno. Lang ma nawet własną stadninę i regularnie startuje w wyścigach. Swoimi aktywnościami chętnie dzieli się z fanami na Instagramie, a ostatnio do sieci trafiło zdjęcie, na którym widać, jak realizuje swoje zamiłowanie do jeździectwa.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Katherine Kelly Lang | Moda na sukces

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy