Miłość czeka tuż za rogiem! Spotkali się przed kamerami i uczucie rozkwitło

Jak wszyscy wiemy, miłość może pojawić się w najmniej spodziewanym momencie. Na tych aktorów miłość czekała na planie filmowym, a fikcyjne romanse stały się rzeczywistością. Z kim była Emma Stone, kogo pokochał Johnny Depp, a kto przeżył najgłośniejsze rozstanie?

Brad Pitt i Angelina Jolie

Najbardziej znany i najgłośniejszy związek, którego legenda powstała na przestrzeni wielu lat. Przez długi czas uważano, że Brad Pitt i Angelina Jolie są tak doskonałą parą, że nigdy się nie rozstaną. Poznali się w 2004 roku na planie filmu "Pan i Pani Smith", w którym wcielali się w parę tajnych szpiegów, udających małżeństwo. Jak przyznała aktorka, uczucie między nimi narodziło się już na planie, ale między nimi do niczego nie doszło - Brad Pitt był wtedy jeszcze w związku małżeńskim z Jennifer Aniston. W 2014 roku Pitt i Jolie złożyli przysięgę małżeńską, ale niedługo później wpłynął pozew o rozwód, który złożyła aktorka. 

Reklama

Wciąż nie brakuje nowych, niepokojących doniesień, w tym oskarżeń o przemoc i nadużywanie alkoholu. Aktualnie para toczy spór o francuską winnicę, którą niegdyś kupili.

Ryan Gosling i Eva Mendes

Ryan Gosling i Eva Mendes są najbardziej tajemniczą parą w Hollywood. Niechętnie pozują razem do zdjęć i nie komentują publicznie swojej relacji. Aktorzy poznali się w 2011 roku, kiedy to mieli okazję zagrać kochanków po przejściach w filmie "Drugie oblicze". 

Od tamtej pory zaczęli częściej pojawiać się na branżowych imprezach czy ściankach. Para doczekała się dwóch córek, ale bardzo długo nie było wiadomo, czy połączył ich ślub. Dwa lata temu mogliśmy w końcu zobaczyć wskazówkę, która sugerowała, że powiedzieli sobie sakramentalne "tak" - Eva Mendes zapozowała do zdjęcia na Instagramie z tatuażem "De Gosling". 

Pewne jest natomiast, że dla Goslinga Mendes rzuciła aktorską karierę. Po raz ostatni widzieliśmy ją na ekranie dekadę temu. Piękność wybrała spokojne życie rodzinne.

Sarah Michelle Gellar i Freddie Prinze Jr.

Na planie "Koszmaru minionego lata" nawet horror nie mógł przeszkodzić romansowi. Sarah Michelle Gellar i Freddie Prinze Jr są razem od wielu lat — złożyli przysięgę małżeńską w 2002 roku na plaży w Meksyku. Doczekali się dwójki dzieci, a ich związek może służyć za przykład dobranej pary. Jaka jest recepta aktorki na udaną miłość? Ma tylko jedną radę: wspólne spędzanie czasu. 

"Wygospodarujcie 10 minut tylko dla siebie - odłóżcie telefon. Wypijcie razem kawę. Wieczorem wyprowadźcie psa na spacer. Poczytajcie razem swoim dzieciom do snu. Maksymalnie wykorzystajcie wspólny czas. Tak wiele rzeczy odciąga naszą uwagę, więc upewnijcie się, że niezależnie od tego, na czym akurat się skupiacie, jesteście obecni" - doradziła aktorka. 

Blake Lively i Ryan Reynolds

Blake i Ryan jest jedną z najzabawniejszych par Hollywood. Nie obawiają się pokazywać swojego poczucia humoru, drobnych słownych przepychanek, czy śmiesznych uszczypliwości. Para poznała się w 2011 roku na planie "Zielonej Latarni", a rok później wzięli ślub. Wspólnie doczekali się czwórki dzieci. 

Kit Harington i Rose Leslie

Kit Harington i Rose Leslie poznali się na planie "Gry o tron" Ona uczyła go życia pośród Dzikich, a on opowiadał jej o dworskim życiu. Ich serialowa miłość zakończyła się tragicznie, ale poza kamerami miłość rozkwitła. Początkowo chcieli ukrywać tę relację, jednak plan szybko upadł. W 2018 roku pobrali się, a wydarzenie uświetnili przyjaciele z planu "Gry o tron". Para doczekała się dwójki dzieci. 

Johnny Depp i Amber Heard

Wydaje się, że początek był dużo spokojniejszy i nie zapowiadał wielkiej burzy, która nadeszła wraz z zakończeniem relacji. Tabuny fanów pod sądem, transmisje na żywo z sali sądowej, dokumenty o sprawie rozwodu. Johnny Depp i Amber Heard poznali się w na planie filmu "Dziennik zakrapiany rumem" (2011). Wydawało się, że tworzą zgraną parę, do momentu aż Heard oskarżyła Deppa w 2016 o przemoc domową. Aktor zaprzeczył oskarżeniom i w 2019 roku złożył pozew w sprawie o zniesławienie.  

Sprawa była jedną z najbardziej medialnych, proces miał zakończyć się wysokimi odszkodowaniami, ale po procesie obie strony zdecydowały się jednak odwołać od ogłoszonego wyroku i zawrzeć ugodę. 

Robert Pattinson i Kristen Stewart

Para poznała się na planie kultowego już filmu nastolatków. Można prowadzić długie dyskusje na temat tego, czy "Zmierzch" był dobrą produkcją, jednak nic nie zmienia faktu, że miał spory wpływ nie tylko na ówczesną młodzież, ale też parę głównych bohaterów. Kristen Stewart i Robert Pattinson byli kiedyś uważani za jedną z najpiękniejszych par Hollywood. Związek rozpadł się z winy aktorki, która dopuściła się zdrady - próbowali jeszcze przez jakiś czas naprawić swoją relację, ale to nic nie dało. Jednak nawet pomimo rozpadu, para wciąż zachowywała przyjacielskie stosunki. 

Liam Hemsworth i Miley Cyrus

Najnowszy Geralt z "Wiedźmina" i kontrowersyjna artystka przez kilka lat tworzyli jedną z najlepszych par showbiznesu. Poznali się na planie filmu "Ostatnia piosenka" z 2010 roku, gdy oboje byli bardzo młodzi — Miley Cyrus miała zaledwie 18 lat, a Liam Hemsworth 20. Schodzili się i rozstawali, aż w końcu postanowili wziąć ślub. Rozstali się w 2019 roku, a uzasadnieniem wniosku, który złożył aktor były "różnice nie do pogodzenia". Po premierze singla "Flowers" fani Miley zaczęli podejrzewać, że powodem rozstania były m.in. zdrady. 

Javier Bardem i Penelope Cruz

Ta para to prawdziwa wybuchowa mieszanka! Poznali się na planie filmu "Szynka, szynka". Ona zagrała uwodzicielską Silvę, a on zauroczonego nią Raula. Pełen erotycznej atmosfery film nie stał się jednak scenerią rozkwitu nowej miłości. Oboje koncentrowali się wtedy na budowaniu swojej pozycji w show-biznesie. 

Wszystko zmieniło się, kiedy Cruz i Bardem po raz drugi spotkali się na planie filmowym po 18 latach przerwy. Początkowo chcieli ukrywać swoją relację, ale fani szybko odkryli, co ich łączy. Wzięli ślub w 2010 roku na Bahamach. Obecnie mają dwójkę dzieci, ale ukrywają je przed obiektywami aparatów.  

Andrew Garfield i Emma Stone

Andrew Garfield i Emma Stone poznali się na planie "Niesamowitego Spider-Mana" w 2012 roku. On wcielił się w człowieka-pająka, a ona w jego ukochaną. Jak się okazuje, uczucie wykroczyło poza scenariusz - para była razem przez 4 lata, a media absolutnie ich kochały. Według plotek rozeszli się przez napięte harmonogramy, ale wciąż w przyjaznych stosunkach. Jak widać, aktorka nie zwolniła tempa, ponieważ w tym roku zdobyła już drugiego Oscara. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Emma Stone | Johnny Depp | Miley Cyrus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy