Michelle Pfeifer pokazała się bez makijażu. To była wyjątkowa okazja

Michelle Pfeiffer pokazała się fanom w naturalnej odsłonie, bez makijażu. Wszystko po to, aby uczcić, że na Instagramie obserwuje ją już 3 mln osób.

Pomimo 65 lat "na karku" Michelle Pfeiffer wciąż wspaniale wygląda. "Czujesz się piękna, to będziesz wyglądała pięknie. Z czasem odkrywamy, że nasze naturalne piękno jest wystarczające. Atrakcyjność ma najwięcej wspólnego ze sposobem, w jaki myślisz o sobie" - powiedziała hollywoodzka gwiazda w wywiadzie dla magazynu "Elle".

Michelle Pfeiffer: 3 mln fanów na Instagramie

Aktorka, która kilka lat temu założyła konto na Instagramie, właśnie świętowała fakt, że w tym serwisie społecznościowym obserwują ją już 3 mln osób.

"Dziękuję wszystkim za spędzanie tu ze mną czasu!" - napisała gwiazda pod zdjęciem, na którym pokazała się fanom bez makijażu. Wzbudziła tym ogólny zachwyt.

Reklama

"Pamiętam, kiedy pojawiłaś się tu po raz pierwszy... To było jak znalezienie rubinowych kapci! Jesteś prawdziwym złotem" - skomentowała post Pfeiffer Selma Blair. "Tak, dziewczyno, tak" - dodała komiczka Chelsea Sendler.

Również internauci nie mogli się nachwalić 65-latki. "Naprawdę się nie starzejesz!", "Jesteś tak samo piękna na zewnątrz, jak i wewnątrz" - pisali.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy